WBIJAJ!
CZAT ESKI!
Impreska

Przeglądaj wydarzenia:
Wszystkie Lokalne

Interesują mnie daty:
Wszystkie Wybrany przedział
od do
Beach Volleyball Business Cup 2015, TURNIEJ SOPOT Miejsce: Plaża Sopot, ul. Plac Zdrojowy 2a, Sopot
Czas: 27-28 czerwca 2015, 10:00

Kategoria: sport

Beach Volleyball Business Cup 2015 - turniej siatkówki plażowej, który odbędzie się 27-28 czerwca 2015 r. na plaży przy molo w Sopocie.

Wiemy, że w sporcie, jak w biznesie liczą się pozytywne relacje i zaufanie, dlatego turniej Beach Volleyball Business Cup 2015 skierowany jest do firm i organizacji zrzeszających pracodawców, a jego celem jest promowanie zasady fair play i zdrowego trybu życia w organizacji.

Sezon letni coraz bliżej, dlatego zarezerwujcie sobie pierwszy weekend wakacji, 27 – 28 czerwca na niecodzienną sportową rywalizację na plaży przy molo w Sopocie.

Dodatkową atrakcją jest połączone z networkingiem i integracją Oficjalne Losowanie Par Turniejowych, które odbędzie się w czwartek 25go czerwca w Centrum biznesowo – konferencyjnym PGE Arena w Gdańsku. To tutaj drużyny dowiedzą się z kim przyjdzie im zmierzyć się na boisku.

Część z zawodników pojawiła się już przy okazji organizowanych w tym roku po raz pierwszy Treningów Otwartych Beach Volleyball Business Cup 2015, zachęcamy do obejrzenia filmiku z pierwszego z nich: https://www.youtube.com/watch?v=lT-Q5Y4k57g.

Rejestracja trwa zatem po szczegóły dotyczące Turnieju zapraszamy na stronę: www.bvbcup.pl .

Zapraszamy do gry

I do zobaczenia na plaży !Partnerzy:


Zobacz wiecej »
« starsze wydarzenie Beach Volleyball Business..., 27-28 czerwca 2015, 10:00 nowsze wydarzenie »

najnowsze hity