Edyta Nowak-Nawara i Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA, instagram.com/queen_of_life_77

Gwiazdy

Od tego rozpoczął się konflikt Kaźmierskiej i Edzi? Wideo "Królowej życia" mogło nie spodobać się jej byłej przyjaciółce

2024-04-25 14:53

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak w programie stacji TTV "Królowe życia" były niemalże nierozłączne, choć często się kłóciły. Widzowie uwielbiali oglądać ich perypetie, jednak po pewnym czasie widać było napięcie między kobietami. Teraz Dagmara i Edzia nie utrzymują ze sobą kontaktu i nie szczędzą sobie uszczypliwości. Czy geneza ich konfliktu leży w nagraniu, które Kaźmierska jakiś czas temu udostępniła na swoim TikToku?

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara w show TTV były gotowe skoczyć za sobą w ogień. Mimo iż często się kłóciły, czym rozbawiały do łez widzów popularnego programu, to ostatecznie wszelkie konflikty udawało im się zażegnać. Niestety, wiele wskazuje na to, że ich przyjaźń definitywnie się zakończyła, zwłaszcza śledząc ostatnie wypowiedzi obu pań.

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!

Dagmara Kaźmierska do niedawna jeszcze tańczyła w show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami", w którym partnerował jej Marcin Hakiel. Dotarła nawet do półfinału, mimo iż jurorzy krytycznie wypowiadali się na temat jej tanecznych umiejętności, co miało odzwierciedlenie również w niskich notach. Była przyjaciółka "Królowej życia" wytknęła jej, że ta nie potrafi tańczyć i powinna odpaść z programu. Dagmara Kaźmierska nie została jej dłużna i w wywiadzie z Pomponikiem zwróciła się do Edzi:

"Edzia, jeśli nas teraz słyszysz, puknij ty się Edzia w głowę, naprawdę Edzia, jeżeli to słyszysz... Jestem niemile zaskoczona i zasmucona" - powiedziała Dagmara.

To przez ten film Dagmara i Edzia się poróżniły?

Choć Dagmara i Edzia często się kłóciły, to ich konflikty szybko udawało im się załagodzić. Dlatego widzowie byli zaskoczeni, gdy okazało się, że kobiety już się nie przyjaźnią. W "Domówce u Dowborów" Kaźmierska wyznała, że zaczęła dostawać wiadomości od internautów, którzy sugerowali, że Edzia w swoich mediach społecznościowych zaczęła prowadzić live'y, a na pytania o Dagmarę reaguje wybuchami gniewu. Jakiś czas później Kaźmierska nagrała filmik, w którym parodiuje Nowak. Ubrana w czarną perukę i w wymalowanych na czerwono ustach "prowadzi live'a", w którym parodiuje gesty swojej przyjaciółki. W tle słyszymy "pytających ją internautów", gdzie jest Pani Dagmara. W pewnym momencie oburzona odpowiada: "To jest mój live. Nie pytajcie mnie o jakiegoś Jacka i Dagmarę".

Czy właśnie to nagranie było początkiem zerwania ich przyjaźni? Edzia z całą pewnością mogła poczuć się urażona.