Budda nie mógł dłużej udawać, że TEGO nie widzi. Podjął poważną decyzję

i

Autor: AKPA / Budda (materiał prasowy) Budda nie mógł dłużej udawać, że TEGO nie widzi. Podjął poważną decyzję

ZASKOCZYŁ FANÓW

Budda nie mógł dłużej udawać, że TEGO nie widzi. Podjął poważną decyzję

2024-04-25 12:05

Herbaciany napój dostępny jest w sklepach od 25 kwietnia. Kamil Budda”Labudda na swoim Instagramie oryginalnie odniósł się do pierwszych opinii dotyczących puszki z ekstraktem z zielonej herbaty oraz miodem. Reakcja jednego z największych Youtuberów mogła zaskoczyć! Poznajcie szczegóły już teraz.

- Nie będziemy udawać, że nie widzimy różnych opinii na temat nowego napoju. Żółty DOZE został stworzony w taki sposób, aby mi smakował, jednak to Wasze zdanie jest ważniejsze. To Wy kupujecie i pijecie napoje DOZE - komentuje na Instagramie Budda. Po chwili pyta - Czy przy rozlewaniu następnej partii powinniśmy nieco zmienić recepturę? Dajcie znać! Napój DOZE ma smakować Wam, a nie mnie. Widzowie poprzez ankietę na Instagramie Buddy mogą zagłosować czy odpowiada im smak herbacianego napoju DOZE, a może miodu w puszcze powinno być mniej. Fani Kamila Labuddy mają realny wpływ na smak nowego produktu.

Jak naprawdę wygląda praca z Buddą? Jego pracownik ujawnił tajemnicę. Będzie afera?

Wszystkie samochody Buddy. Takimi furami bujał się po mieście!

Budda - nowy smak napoju

Od 24 kwietnia w sieci sklepów Żabka można kupić napój herbaciany DOZE z ekstraktem z zielonej herbaty oraz miodem. Nowy wariant dostępny jest w powiększonej puszce (473 ml). Wielkość napoju nie jest przypadkowa, to część bardziej złożonej idei marki. Przedstawicielem herbacianego napoju DOZE będzie amerykański 6-kołowy Jeep Apocalypse pochodzenia amerykańskiego. W USA klasycznym litrażem jest 473 i właśnie do tego nawiązuje żółta puszka.

- Od początku mówiliśmy, że napoje energetyzujące to dopiero początek dla DOZE. Dwa pierwsze warianty wleciały do sklepów, przy okazji pokazaliśmy Wam DOZELAND, który wspólnie będziemy zmieniać i rozwijać. Teraz wrzucamy dla Was napój herbaciany dostępny dla każdej grupy wiekowej, ale… przecież doskonale wiecie, że to jeszcze nie koniec — komentuje Budda.

Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc. Od liczenia zer boli głowa!

Turniej Buddy - zasady

Gra 2 Million Gold Event prowadzi finalnie do wyłonienia po jednym zwycięzcy w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza z nich od 16 do 21 roku życia oraz druga powyżej 21 roku życia. Osoby, które z racji wieku (mniej niż 16 lat) nie mogą wziąć udziału, obawiać się nie muszą. Z czasem pojawią się akcje dedykowane właśnie dla nich. Czy w grze warto wziąć udział? Każdy z dwóch zwycięzców otrzyma sztabkę złota o wartości 1 miliona złotych. Więcej szczegółów nt. 2 Million Gold Event pojawi się w aplikacji Żappka i na stronie doze2mln.pl.

- Gra 2 Million Gold Event ma charakter intelektualno-sprawnościowy. Rozpoczyna się w świecie wirtualnym, po czym rywalizacja przenosi się do świata rzeczywistego na ulice jednego z miast. To będzie coś wyjątkowego, czegoś takiego po prostu jeszcze nie było - zapowiada tajemniczo Budda.

(materiał prasowy)