Julinek Park 2024

i

Autor: materiały prasowe

Julinek Park 2024

Wielkie otwarcie już za chwilę! Startuje kolejny sezon w Julinek Park!

2024-04-25 12:47

Podwarszawski Julinek Park (Leszno k. Warszawy) w sobotę 27.04 ponownie otworzy swoje bramy. Inauguracja sezonu potrwa do 5 maja! Niespodzianki, występy artystów cyrkowych, karuzele, dmuchańce czy park linowy, zachęcają do spędzenia rodzinnego czasu w otoczeniu przyrody i świeżego powietrza. Szczegóły poniżej!

W Julinek Parku, który zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej – jak na wyjątkową historię miejsca przystało – nie brakuje unikalnych, emocjonujących pokazów cyrkowych wykonywanych przez najlepszych polskich artystów.

Co czekać będzie na Gości Julinka w dniach 27-28.04?

Tym razem przeniesiemy się za zamknięte drzwi zakładu mechanicznego, gdzie rozpocznie się historia zakręconych mechaników (Ale Circus Dance Company), którym nie straszna żadna usterka! Oprócz cyrkowych przeżyć, na gości będzie czekać wiele innych ekscytujących atrakcji.

Jak zmieniła się obsada "KEVIN SAM W DOMU"? Gdzie jeszcze zagrali aktorzy? | To Się Kręci #23

Wielka Cyrkowa Majówka 2024, czyli Witajcie w Naszej Bajce!

Znacie już Cyrkową Akademię Pana Kleksa? Nie? To przyjeżdżajcie do Julinka! Podczas tego niesamowitego weekendu pełnego Naszej Bajki, czyli magii, sztuki, akrobacji, cyrku w naszym Parku spotkacie nie tylko artystów występujących w spektaklu ale również artystów, którzy będą między Wami. Czy spotkacie i rozpoznacie artystów szczudlarzy? Może poznacie ich imiona? Szukajcie również monocyklisty i komika, który z całą pewnością rozbawi Was do łez!!

Witajcie w Naszej Bajce – spektakl inspirowany kultową książką Brzechwy -„Akademia Pana Kleksa”. Podczas spektaklu widzowie poznają artystyczną, cyrkowo – teatralno – muzyczno – taneczną wersję ponadczasowej książki Jana Brzechwy.

Ile masz w sobie z dziecka? Odpowiedz na pytania i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Twoi znajomi organizują imprezę tematyczną. Co ty na to?

Cały sezon pełen atrakcji

Wyjątkowych atrakcji w Julinku nie zabraknie przez cały sezon letni. Jak tylko pozwolą na to warunki pogodowe, powróci uwielbiany przez wszystkich gości park wodny pod gołym niebem, będący jedynym takim miejscem w okolicy. Póki co, do dyspozycji będą znane i uwielbiane atrakcje gwarantujące jakościową rozrywkę blisko natury, w tym m.in. największy w regionie park linowy, wesołe miasteczko, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw.

Julinek Park - bilety wstępu 2024

Mamy fantastyczną wiadomość! Baw się w Julinek Parku przez cały sezon!

Wprowadzamy dwa rodzaje biletu sezonowego 2024 w super promocyjnych cenach! To jest wspaniała informacja na zaplanowanie sezonu letniego z Parkiem Julinek! Czy jesteście gotowi na to szaleństwo?

  • BILET SEZONOWY 2024 STANDARD 199 zł – uprawnia do nielimitowanej liczby wejść do Parku Julinek, od poniedziałku do soboty, nie dotyczy wejścia na teren Parku w niedzielę oraz święta.
  • BILET SEZONOWY 2024 PLUS 419 zł – uprawnia do nielimitowanej liczby wejść do Parku Julinek, od poniedziałku do niedzieli oraz w święta w godzinach funkcjonowania Parku.

Bilety sezonowe można zakupić już teraz online na naszej stronie internetowej. Dzięki biletowi sezonowemu będziesz mógł wchodzić do parku tak często, jak tylko zechcesz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Źródło: Wielkie otwarcie już za chwilę! Startuje kolejny sezon w Julinek Park!