Mr. Polska i jego pin do konta. To będzie hit lata! Mamy przedpremierowy fragment!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Mr. Polska i jego pin do konta. To będzie hit lata! Mamy przedpremierowy fragment!

TYLKO U NAS

Mr. Polska i jego "pin do konta". To będzie hit lata?! Mamy przedpremierowy fragment!

2024-04-25 12:49

Przepis na hit? Musicie odezwać się do Dominika Czajki, który kolejny raz udowadnia, że potrafi zrobić "letniaczka". Po megahicie "Złote Tarasy" poszedł za ciosem wydając bujający numer "Benzyna". Teraz czas poznać jego "pin do konta" - a zrobicie to przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2024: Mr. Polska przerywa kilkumiesięczną ciszę wydawniczą i podrzuca potencjalny hit wakacji. Tak naprawdę od ostatniej premiery rapera minęło blisko 5 miesięcy. W grudniu 2023 pojawiła się piosenka "Benzyna" i "Flashback". Teraz czas na utwór "pin do konta", który skomponował holenderski producent LA$$A. Klubowe, energetyczne brzmienie, to coś, w czym Dominik Czajka czuje się najlepiej.

Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc. Od liczenia zer boli głowa!

Mr. Polska od hitu "Złote Tarasy" ma kandydata na lato! Oto jego "Pin do konta"

Mr. Polska - piosenka "pin do konta"

Polsko-holenderski raper przez całą swoją karierę zbudował na klubowych brzmieniach, które są dla niego naturalnym środowiskiem. To chociażby "Sikam szampan", "Siekiera", "Benzyna" i nie inaczej jest teraz, w przypadku piosenki "pin do konta". Ten numer idealnie sprawdza się, w czasie jazdy samochodem, ale sprawdzi się także na parkietach w całym kraju. Piosenka swoją premierę ma 26 kwietnia 2024.

Mr. Polska - hity, piosenki

Mr. Polska przyzwyczaił swoich słuchaczy do wpadających w ucho refrenów, energetycznego brzmienia i ekscentrycznego wizerunku. Wydane w 2022 roku "Złote Tarasy" zawładnęły serwisami streamingowymi i stacjami radiowymi, przysparzając artyście jeszcze większej popularności. Nie inaczej było z letnim hitem "Awaryjne Światła", nagranym wspólnie z youtuberem i influencerem Frizem.