WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO] - Agnieszka Włodarczyk - Rehab. Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO]

RSS 31/03/2014 17:42 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! Zobacz, jak aktorka wypadła w roli legendarnej wokalistki mierząc się z jej przebojem Rehab!
Amy Winehouse / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse wystąpiła w czwartym odcinku popularnego programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka zmierzyła się z jednym z największych przebojów legendarnej nieżyjącej wokalistki - Rehab. Agnieszkę ubrano i ucharakteryzowano w taki sposób, by była podobna do Amy z czasów nagrywania DVD I Told You I Was Trouble - Live in London 2007 . Jak wypadła? Zobacz i porównaj na ESKA.pl!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!



 


Zobacz oryginalny wykon Amy z jednego z koncertów i porównaj z wykonem Agnieszki Włodarczyk!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj
0

Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj

Twerkujący tyłek to najnowsza seks zabawka inspirowana teledyskami m.in. Rihanny i Nicki Minaj. Sprawdź, jak działają gadżety, od których oblejesz się rumieńcem.
01/10/2016 23:49
Voice of Poland 1.10.2016 - uczestnicy odcinka 9 i 10. Nazwiska, piosenki, drużyny
0

Voice of Poland 1.10.2016 - uczestnicy odcinka 9 i 10. Nazwiska, piosenki, drużyny

Voice of Poland 7 rozkręciło się na dobre. Przesłuchania w ciemno dobiegają końca, a my sprawdzamy, kto wystąpił w show 1 października. Poznaj szczegóły i uczestników 9 i 10 odcinka VoP7!
01/10/2016 23:30
Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak -  pierwszy duet Voice of Poland 7!
0

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak - pierwszy duet Voice of Poland 7!

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak pierwszym duetem nowej edycji Voice of Poland. Czy uda im się dotrzeć aż do finału? Ich występ już teraz na ESKA.pl
01/10/2016 23:29
Adam Kaczmarek w Mam Talent. Niezwykły 13-latek zachwyci jury?
0

Adam Kaczmarek w Mam Talent. Niezwykły 13-latek zachwyci jury?

Adam Kaczmarek w Mam Talent podbije serca publiczności i co najważniejsze jury? Zobaczcie przedpremierowo występ tego 13-latka i oceńcie sami!
01/10/2016 23:27
Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!
0

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland 7 da czadu. Czy jej występ będzie najbardziej żywiołowym w tej edycji?
01/10/2016 23:26
Piotr Kościuszko - ochroniarz z balladą w Voice of Poland
0

Piotr Kościuszko - ochroniarz z balladą w Voice of Poland

Kim jest Piotrek Kościuszko z Voice of Poland, który mówi o sobie: "łysy, brzydkie uszy, co on może wiedzieć o muzyce. Ale potem wszyscy są zaskoczeni". Wy też będziecie! Poznajcie Piotra Kościuszko - najwrażliwszego "bad guya" z Warszawy, który właśnie spełnia swoje marzenia!
01/10/2016 23:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA