WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO] - Agnieszka Włodarczyk - Rehab. Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO]

RSS 31/03/2014 17:42 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! Zobacz, jak aktorka wypadła w roli legendarnej wokalistki mierząc się z jej przebojem Rehab!
Amy Winehouse / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse wystąpiła w czwartym odcinku popularnego programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka zmierzyła się z jednym z największych przebojów legendarnej nieżyjącej wokalistki - Rehab. Agnieszkę ubrano i ucharakteryzowano w taki sposób, by była podobna do Amy z czasów nagrywania DVD I Told You I Was Trouble - Live in London 2007 . Jak wypadła? Zobacz i porównaj na ESKA.pl!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!



 


Zobacz oryginalny wykon Amy z jednego z koncertów i porównaj z wykonem Agnieszki Włodarczyk!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]
0

Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]

Przebrania gwiazd z Halloween 2014 - tych muzycznych - znajdziecie na ESKA.pl. Zobaczcie, za kogo przebrały się gwiazdy na Halloween 2014. Wśród hitów z 31 października Katy Perry jako serowy Cheetos czy też Doda w klimacie Rodziny Adamsów!
01/11/2014 11:37
Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]
1

Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]

Gwiazd młodego pokolenia w Polsce jest coraz więcej a ESKA.pl przygląda się im szczególnie uważnie. Tym razem pod naszą lupę bierzemy płyty teen gwiazd z naszego kraju, których doczekać nie mogą się polskie nastolatki. Który krążek jest najbardziej wyczekiwany? O ten tytuł gwiazdy młodego pokolenia walczą w Eskowym rankingu!
01/11/2014 09:48
Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 2 odc. 9 z 31 października 2014 roku? W halloweenowym odcinku Tańca z Gwiazdami pożegnaliśmy się z jedną z gwiazd. Nie jest to Anna Wyszkoni - reprezentantka rynku muzycznego na tanecznym parkiecie. O kim mowa?
01/11/2014 09:36
Wszystkich Świętych 2014: kto zmarł w 2014 roku? Wspominamy gwiazdy muzyczne i nie tylko [VIDEO]
1

Wszystkich Świętych 2014: kto zmarł w 2014 roku? Wspominamy gwiazdy muzyczne i nie tylko [VIDEO]

Na Wszystkich Świętych 2014 przypadających 1 listopada ESKA.pl wspomina gwiazdy, które umarły w 2014 roku - oczywiście te z branży muzycznej. Zobaczcie, kto zmarł w 2014 roku i chwilą zadumy uczcijcie ich pamięć.
01/11/2014 08:30
Lodowisko na Narodowym 2014: od kiedy, ceny biletów... - wizyta to świetna okazja do Break The Ice [VIDEO]
0

Lodowisko na Narodowym 2014: od kiedy, ceny biletów... - wizyta to świetna okazja do Break The Ice [VIDEO]

Lodowisko na Narodowym rusza już 8 listopada 2014 roku. Dla wszystkich tych, którzy są fanami zimowych sportów sprawdziliśmy informacje dotyczącej  lodowiska na Stadionie Narodowym w 2014 roku. Jakie są godziny otwarcia, w jakiej cenie są bilety? Wszystkie informacje na temat największego lodowiska w Polsce sprawdzamy na ESKA.pl jeszcze przed oficjalnym otwarciem