WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO] - Agnieszka Włodarczyk - Rehab. Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
REKLAMA
REKLAMA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO]

RSS 31/03/2014 17:42 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! Zobacz, jak aktorka wypadła w roli legendarnej wokalistki mierząc się z jej przebojem Rehab!
Amy Winehouse / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4: Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse! [VIDEO]
Agnieszka Włodarczyk jako Amy Winehouse wystąpiła w czwartym odcinku popularnego programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka zmierzyła się z jednym z największych przebojów legendarnej nieżyjącej wokalistki - Rehab. Agnieszkę ubrano i ucharakteryzowano w taki sposób, by była podobna do Amy z czasów nagrywania DVD I Told You I Was Trouble - Live in London 2007 . Jak wypadła? Zobacz i porównaj na ESKA.pl!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!



 


Zobacz oryginalny wykon Amy z jednego z koncertów i porównaj z wykonem Agnieszki Włodarczyk!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Carly Rae Jepsen - I Really Like You: nowa piosenka już jest! Czy naprawdę polubimy nowy singiel Carly Rae Jepsen? [AUDIO]
0

Carly Rae Jepsen - I Really Like You: nowa piosenka już jest! Czy naprawdę polubimy nowy singiel Carly Rae Jepsen? [AUDIO]

Nowa piosenka Carly Rae Jepsen - I Really Like You - w wersji audio już na YouTube i oczywiście na ESKA.pl. Posłuchajcie nowego singla Carly Rae Jepsen na 2015 rok już teraz i sprawdźcie, czy naprawdę polubimy ten kawałek. Mamy też kilka informacji o teledysku Carly Rae Jepsen do I Really Like You. Zapraszamy!
02/03/2015 11:40
G20 Premiera: Grzegorz Hyży & TABB - Zagadka || Jess Glynne - Hold My Hand [VIDEO]
0

G20 Premiera: Grzegorz Hyży & TABB - Zagadka || Jess Glynne - Hold My Hand [VIDEO]

G20 Premiera: Grzegorz Hyży & TABB - Zagadka oraz Jess Glynne - Hold My Hand. W ten wiosenny poniedziałek mamy dla Was aż dwie gorące propozycje do najgorętszej listy przebojów w Polsce! Posłuchaj jeszcze przed premierą na antenie i sprawdź, czy mają szansę stać się hitami!    
02/03/2015 11:32
Cody Simpson w Polsce 2015: koncert w Warszawie! Kiedy, gdzie, od kiedy bilety? [VIDEO]
0

Cody Simpson w Polsce 2015: koncert w Warszawie! Kiedy, gdzie, od kiedy bilety? [VIDEO]

Cody Simpson w Polsce w 2015 roku zagra koncert w Warszawie. Występ Cody'ego Simpsona to jeden z pierwszych popowych koncertów na okres wiosna/lato 2015 w naszym kraju. Kiedy Cody Simpson w Polsce, gdzie zaśpiewa dla polskich fanów i od kiedy sprzedaż biletów na Cody'ego Simpsona w Warszawie? Wszystkie informacje o polskim koncercie Cody'ego Simpsona czekają na ESKA.pl!
02/03/2015 11:08
Paulla: nowy teledysk i wywiad fanów. Zobacz najnowszy teledysk Paulli do piosenki Nigdy o Tobie nie zapomnę i przeczytaj specjalny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]
0

Paulla: nowy teledysk i wywiad fanów. Zobacz najnowszy teledysk Paulli do piosenki Nigdy o Tobie nie zapomnę i przeczytaj specjalny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]

Premierę nowego teledysku do piosenki Nigdy o Tobie nie zapomnę 27.02.2015 Paulla uczciła razem z nami zapraszając fanów do specjalnego wywiadu. To oni mogli zadawać pytania, a najlepsze z nich Paulla wybrała do publikacji. Przeczytaj wywiad na ESKA.pl i zobacz nowy teledysk, który właśnie ma premierę.
02/03/2015 10:40
Intel® Extreme Masters - już w marcu w Katowicach! Gdzie kupić bilety? Let's Play! [VIDEO]
0

Intel® Extreme Masters - już w marcu w Katowicach! Gdzie kupić bilety? Let's Play! [VIDEO]

Najlepsi gracze świata wracają do Katowic na Intel® Extreme Masters! Między 12 a 15 marca 2015 w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Świata gier komputerowych Intel® Extreme Masters. Sprawdź atrakcje i dowiedz się gdzie i za ile kupić bilety!
02/03/2015 09:38
Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]
0

Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]

Ed Sheeran jako Christina Aguilera? Spokojnie nie chodzi o przebranie, a o cover piosenki Christiny Aguilery w wykonaniu Eda Sheerana. Okazuje się, że rudowłosy wokalista często umieszcza w sieci covery swoich kolegów i koleżanek z branży. Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze covery Eda Sheerana. 
01/03/2015 20:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]