Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO] - Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]: Poparzeni Kawą Trzy Wezmę Cię, poparzeni kawą trzy wezmę cię, wezmę cię teledysk, poparzeni kawą trzy teledysk 2014

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/02/2014 12:47 Komentarze 0
Teledysk do Wezmę Cię grupy Poparzeni Kawą Trzy już na ESKA.pl. Będzie strasznie, niczym w horrorze... w klipie nie brakuje wampirów!
Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię / YouTube
Ilustracja do artykułu: Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
Grupa Poparzeni Kawą Trzy nagrali teledysk do Wezmę Cię. Słowa do numery Wezmę Cię napisał Rafał Bryndal. W klipie zaś wystąpili m.in.  Krystyna Tkacz w roli panny młodej - wampirzycy, Stefan Friedmann w
roli księdza oraz Andżelika Piechowiak. 

Akcja teledysku rozgrywa się na weselu seniorów, w trakcie którego niczego nie świadomi goście padają kolejno ofiarami uroczej wampirzycy panny młodej. - Myślę, ze nasz hit jest i do tańca i do różańca i wszyscy niedługo będą go nucić po nosem - mówi Wojtek Jagielski, perkusista grupy.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Aktorka Andżelika Piechowiak, produkująca od lat spektakle teatralne po raz pierwszy zadebiutowała jako producent teledysku.- To dynamiczny utwór z dużą dawka poczucia humoru, taki też jest teledysk. Produkcje telewizyjne są bardzo ekscytującym wyzwaniem, przy tym projekcie udało się zgromadzić świetnych profesjonalistów, tworzących z wyobraźnią i zaangażowaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. - tłumaczy Piechowiak.

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Zespół:


Roman Osica - wokal, saksofon.
Krzysztof Zasada - gitara, wokal.
Marian Hilla - saksofon tenorowy, wokal.
Wojciech Jagielski - perkusja.
Mariusz Gierszewski - gitara basowa.
Krzysztof Tomaszewski - trąbka.
Jacek Kret - puzon.

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Mr. Probz -  Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit). To będzie hit jak Waves? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit). To będzie hit jak Waves? [AUDIO]

Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit) to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tego klubowego utworu już teraz na ESKA.pl i premierowo na antenie Radia ESKA!
22/05/2015 14:49
Katy Perry - nowa płyta 2016. Co wiemy o piątym albumie wokalistki? Zobaczcie [VIDEO]
0

Katy Perry - nowa płyta 2016. Co wiemy o piątym albumie wokalistki? Zobaczcie [VIDEO]

Czekacie na nową płytę Katy Perry? Mamy dobre wieści od menedżera wokalistki. Nowa płyta Katy Perry w 2016 roku - tak brzmi plan na piąty album w karierze pop gwiazdy. Co wiemy o nowej płycie Katy Perry? Więcej o planach artystki na 2016 rok już teraz na ESKA.pl!
22/05/2015 14:30
Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]
0

Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]

Zielone Świątki 2015: w niedzielę 24 maja 2015 nie zrobimy zakupów! Pamiętajcie o tym, że już 24.05.2015 większość sklepów będzie nieczynna. Gdzie zrobić zakupy w Zielone Świątki 2015? Informacja na temat czynnych i zamkniętych sklepów w niedzielę 24 maja 2015 na ESKA.pl 
22/05/2015 14:06
One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]
0

One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]

Chłopaki z One Direction pracują nad nowym materiałem muzycznym! Podczas Billboard Music Awards 2015 zdradzili szczegóły na temat nowych piosenek. Czy nowy materiał usłyszymy już w lipcu 2015 roku? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl 
22/05/2015 14:06
Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem - śpiewa, rapuje i tańczy. Kto chętny na przejażdżkę z gwiazdą? [VIDEO]
0

Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem - śpiewa, rapuje i tańczy. Kto chętny na przejażdżkę z gwiazdą? [VIDEO]

Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem to filmik z The Late Late Show, w którym panowie robią dosłownie wszystko. Justin Bieber śpiewa Baby, rapuje a nawet układa kostkę Rubika w minutę... co tam się nie działo! Zobaczcie, jak wyglądają przejażdżki z Justinem Bieberem!
22/05/2015 13:47
Coldplay napisali musical Gra o tron na Red Nose Day. Zobacz filmik! [VIDEO]
0

Coldplay napisali musical Gra o tron na Red Nose Day. Zobacz filmik! [VIDEO]

Coldplay napisali musical Gra o tron. Brytyjski zespół stworzył skecz na cele charytatywne. Zobacz, jak Chris Martin i spółka wspierają akcję Red Nose Day - na ESKA.pl
22/05/2015 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

21/05/2015 10:12

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska