WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO] - Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]: Poparzeni Kawą Trzy Wezmę Cię, poparzeni kawą trzy wezmę cię, wezmę cię teledysk, poparzeni kawą trzy teledysk 2014

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/02/2014 12:47 Komentarze 0
Teledysk do Wezmę Cię grupy Poparzeni Kawą Trzy już na ESKA.pl. Będzie strasznie, niczym w horrorze... w klipie nie brakuje wampirów!
Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię / YouTube
Ilustracja do artykułu: Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
Grupa Poparzeni Kawą Trzy nagrali teledysk do Wezmę Cię. Słowa do numery Wezmę Cię napisał Rafał Bryndal. W klipie zaś wystąpili m.in.  Krystyna Tkacz w roli panny młodej - wampirzycy, Stefan Friedmann w
roli księdza oraz Andżelika Piechowiak. 

Akcja teledysku rozgrywa się na weselu seniorów, w trakcie którego niczego nie świadomi goście padają kolejno ofiarami uroczej wampirzycy panny młodej. - Myślę, ze nasz hit jest i do tańca i do różańca i wszyscy niedługo będą go nucić po nosem - mówi Wojtek Jagielski, perkusista grupy.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Aktorka Andżelika Piechowiak, produkująca od lat spektakle teatralne po raz pierwszy zadebiutowała jako producent teledysku.- To dynamiczny utwór z dużą dawka poczucia humoru, taki też jest teledysk. Produkcje telewizyjne są bardzo ekscytującym wyzwaniem, przy tym projekcie udało się zgromadzić świetnych profesjonalistów, tworzących z wyobraźnią i zaangażowaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. - tłumaczy Piechowiak.

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Zespół:


Roman Osica - wokal, saksofon.
Krzysztof Zasada - gitara, wokal.
Marian Hilla - saksofon tenorowy, wokal.
Wojciech Jagielski - perkusja.
Mariusz Gierszewski - gitara basowa.
Krzysztof Tomaszewski - trąbka.
Jacek Kret - puzon.

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
30/01/2015 21:58
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska