WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO] - Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]: Poparzeni Kawą Trzy Wezmę Cię, poparzeni kawą trzy wezmę cię, wezmę cię teledysk, poparzeni kawą trzy teledysk 2014

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/02/2014 12:47 Komentarze 0
Teledysk do Wezmę Cię grupy Poparzeni Kawą Trzy już na ESKA.pl. Będzie strasznie, niczym w horrorze... w klipie nie brakuje wampirów!
Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię / YouTube
Ilustracja do artykułu: Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
Grupa Poparzeni Kawą Trzy nagrali teledysk do Wezmę Cię. Słowa do numery Wezmę Cię napisał Rafał Bryndal. W klipie zaś wystąpili m.in.  Krystyna Tkacz w roli panny młodej - wampirzycy, Stefan Friedmann w
roli księdza oraz Andżelika Piechowiak. 

Akcja teledysku rozgrywa się na weselu seniorów, w trakcie którego niczego nie świadomi goście padają kolejno ofiarami uroczej wampirzycy panny młodej. - Myślę, ze nasz hit jest i do tańca i do różańca i wszyscy niedługo będą go nucić po nosem - mówi Wojtek Jagielski, perkusista grupy.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Aktorka Andżelika Piechowiak, produkująca od lat spektakle teatralne po raz pierwszy zadebiutowała jako producent teledysku.- To dynamiczny utwór z dużą dawka poczucia humoru, taki też jest teledysk. Produkcje telewizyjne są bardzo ekscytującym wyzwaniem, przy tym projekcie udało się zgromadzić świetnych profesjonalistów, tworzących z wyobraźnią i zaangażowaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. - tłumaczy Piechowiak.

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Zespół:


Roman Osica - wokal, saksofon.
Krzysztof Zasada - gitara, wokal.
Marian Hilla - saksofon tenorowy, wokal.
Wojciech Jagielski - perkusja.
Mariusz Gierszewski - gitara basowa.
Krzysztof Tomaszewski - trąbka.
Jacek Kret - puzon.

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 12:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
23/11/2014 10:59
Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]
0

Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 wcielając się w kobietę i to nie byle jaką... Zwycięzca drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako operowa diva Maria Callas zaczarował nas w finale show. To właśnie ESKA.pl jako pierwsza porozmawiała z Markiem Kaliszukiem po finałowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 'Myślałem, że nie podołam... nie było planu B' - klikajcie po więcej już teraz!
23/11/2014 10:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]