Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO] - Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]: Poparzeni Kawą Trzy Wezmę Cię, poparzeni kawą trzy wezmę cię, wezmę cię teledysk, poparzeni kawą trzy teledysk 2014

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/02/2014 12:47 Komentarze 0
Teledysk do Wezmę Cię grupy Poparzeni Kawą Trzy już na ESKA.pl. Będzie strasznie, niczym w horrorze... w klipie nie brakuje wampirów!
Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię / YouTube
Ilustracja do artykułu: Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
Grupa Poparzeni Kawą Trzy nagrali teledysk do Wezmę Cię. Słowa do numery Wezmę Cię napisał Rafał Bryndal. W klipie zaś wystąpili m.in.  Krystyna Tkacz w roli panny młodej - wampirzycy, Stefan Friedmann w
roli księdza oraz Andżelika Piechowiak. 

Akcja teledysku rozgrywa się na weselu seniorów, w trakcie którego niczego nie świadomi goście padają kolejno ofiarami uroczej wampirzycy panny młodej. - Myślę, ze nasz hit jest i do tańca i do różańca i wszyscy niedługo będą go nucić po nosem - mówi Wojtek Jagielski, perkusista grupy.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Aktorka Andżelika Piechowiak, produkująca od lat spektakle teatralne po raz pierwszy zadebiutowała jako producent teledysku.- To dynamiczny utwór z dużą dawka poczucia humoru, taki też jest teledysk. Produkcje telewizyjne są bardzo ekscytującym wyzwaniem, przy tym projekcie udało się zgromadzić świetnych profesjonalistów, tworzących z wyobraźnią i zaangażowaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. - tłumaczy Piechowiak.

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Zespół:


Roman Osica - wokal, saksofon.
Krzysztof Zasada - gitara, wokal.
Marian Hilla - saksofon tenorowy, wokal.
Wojciech Jagielski - perkusja.
Mariusz Gierszewski - gitara basowa.
Krzysztof Tomaszewski - trąbka.
Jacek Kret - puzon.

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?
0

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015 w telewizji i internecie pod lupą ESKA.pl. Na chwilę przed galą EMA 2015 sprawdzamy dla Was dostępne transmisje ceremonii rozdania Eskowych nagród. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć ESKA Music Awards 2015 w TV, online i o której godzinie 29 sierpnia zaczyna się gala.
28/08/2015 10:51
Śląski Air Show 2015 28 - bilety i program! To nie będą Paper Planes!
0

Śląski Air Show 2015 28 - bilety i program! To nie będą Paper Planes!

Śląski Air Show 2015, czyli pokazy lotnicze w Katowicach startują w ostatni weekend sierpnia 2015 roku. Jak prezentuje się program pokazów Air Show 2015 w Katowicach? Czy na kilka dni przed imprezą nadal będzie można kupić bilety? Informacje praktyczne na temat wydarzenia Śląski Air Show i odlotowe teledyski znajdziecie na ESKA.pl 
28/08/2015 10:50
Koniec świata 2015: asteroida uderzy w Ziemię we wrześniu? Czeka nas One Last Time?
0

Koniec świata 2015: asteroida uderzy w Ziemię we wrześniu? Czeka nas One Last Time?

Koniec świata 2015 ma nastąpić już we wrześniu 2015 roku. Internet obiegła informacja, że między 15 a 28 września tego roku w Ziemię uderzy asteroida. NASA wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Tymczasem Ariana Grande jest już przygotowana na zagładę. 
28/08/2015 10:49
Adam Lambert gościem Radia ESKA! Kiedy słuchać wywiadu z gwiazdą ESKA Music Awards 2015?
0

Adam Lambert gościem Radia ESKA! Kiedy słuchać wywiadu z gwiazdą ESKA Music Awards 2015?

Adam Lambert w Radio ESKA! Kiedy słuchać audycji, której gościem będzie gwiazda ESKA Music Awards 2015? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
28/08/2015 10:41
Justin Bieber - What Do You Mean: fragment nowej piosenki wokalisty już jest
0

Justin Bieber - What Do You Mean: fragment nowej piosenki wokalisty już jest

Nowa piosenka Justina Biebera pt. What Do You Mean zaliczy swoją premierę 28 sierpnia. Tuż przed oficjalną premierą wokalista podgrzewa atmosferę publikując fragment What Do You Mean. Usłyszycie go na ESKA.PL 
28/08/2015 10:39
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
28/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska