Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO] - Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]: Poparzeni Kawą Trzy Wezmę Cię, poparzeni kawą trzy wezmę cię, wezmę cię teledysk, poparzeni kawą trzy teledysk 2014

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/02/2014 12:47 Komentarze 0
Teledysk do Wezmę Cię grupy Poparzeni Kawą Trzy już na ESKA.pl. Będzie strasznie, niczym w horrorze... w klipie nie brakuje wampirów!
Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię / YouTube
Ilustracja do artykułu: Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
Grupa Poparzeni Kawą Trzy nagrali teledysk do Wezmę Cię. Słowa do numery Wezmę Cię napisał Rafał Bryndal. W klipie zaś wystąpili m.in.  Krystyna Tkacz w roli panny młodej - wampirzycy, Stefan Friedmann w
roli księdza oraz Andżelika Piechowiak. 

Akcja teledysku rozgrywa się na weselu seniorów, w trakcie którego niczego nie świadomi goście padają kolejno ofiarami uroczej wampirzycy panny młodej. - Myślę, ze nasz hit jest i do tańca i do różańca i wszyscy niedługo będą go nucić po nosem - mówi Wojtek Jagielski, perkusista grupy.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Aktorka Andżelika Piechowiak, produkująca od lat spektakle teatralne po raz pierwszy zadebiutowała jako producent teledysku.- To dynamiczny utwór z dużą dawka poczucia humoru, taki też jest teledysk. Produkcje telewizyjne są bardzo ekscytującym wyzwaniem, przy tym projekcie udało się zgromadzić świetnych profesjonalistów, tworzących z wyobraźnią i zaangażowaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. - tłumaczy Piechowiak.

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Zespół:


Roman Osica - wokal, saksofon.
Krzysztof Zasada - gitara, wokal.
Marian Hilla - saksofon tenorowy, wokal.
Wojciech Jagielski - perkusja.
Mariusz Gierszewski - gitara basowa.
Krzysztof Tomaszewski - trąbka.
Jacek Kret - puzon.

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!
0

HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!

Lionel Richie - Hello to jeden z klasyków muzyki pop i jedna z najbardziej romantycznych piosenek, jakie kiedykolwiek napisano, opatrzona równie wzruszającym klipem, opowiadającym o miłości wokalisty do pięknej, niewidomej dziewczyny. Tak myśleliśmy przez ponad 30 lat - Hello ukazało się w 1983 roku. Jednak wyszło na jaw, że gdy obejrzymy klip bez muzyki, a za to z odpowiednio zmontowaną ścieżką dźwiękową, okazuje się on przerażającą historią o prześladowaniu kobiety!      
02/08/2015 17:00
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
02/08/2015 13:02
Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!

Tour de Pologne 2015: 1 etap wyścigu startuje w Warszawie już 2 sierpnia 2015 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo z TdP 2015 w TV i online? Relacja z największego wyścigu kolarskiego w Polsce sama prosi się o Watch Me!
02/08/2015 09:30
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
02/08/2015 09:19
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
02/08/2015 09:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Afraid to ostatnia piosenka z płyty POP&ROLL do której został nagrany teledysk. Dawid pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ukaże się zapewne jeszcze w tym roku. Klip do Afraid to jego debiut w roli scenarzysty i reżysera, a pomogła mu również występująca w video tancerka Janja Lesar!    
02/08/2015 08:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska