WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO] - Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]: Poparzeni Kawą Trzy Wezmę Cię, poparzeni kawą trzy wezmę cię, wezmę cię teledysk, poparzeni kawą trzy teledysk 2014

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 07/02/2014 12:47 Komentarze 0
Teledysk do Wezmę Cię grupy Poparzeni Kawą Trzy już na ESKA.pl. Będzie strasznie, niczym w horrorze... w klipie nie brakuje wampirów!
Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię / YouTube
Ilustracja do artykułu: Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
Grupa Poparzeni Kawą Trzy nagrali teledysk do Wezmę Cię. Słowa do numery Wezmę Cię napisał Rafał Bryndal. W klipie zaś wystąpili m.in.  Krystyna Tkacz w roli panny młodej - wampirzycy, Stefan Friedmann w
roli księdza oraz Andżelika Piechowiak. 

Akcja teledysku rozgrywa się na weselu seniorów, w trakcie którego niczego nie świadomi goście padają kolejno ofiarami uroczej wampirzycy panny młodej. - Myślę, ze nasz hit jest i do tańca i do różańca i wszyscy niedługo będą go nucić po nosem - mówi Wojtek Jagielski, perkusista grupy.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Aktorka Andżelika Piechowiak, produkująca od lat spektakle teatralne po raz pierwszy zadebiutowała jako producent teledysku.- To dynamiczny utwór z dużą dawka poczucia humoru, taki też jest teledysk. Produkcje telewizyjne są bardzo ekscytującym wyzwaniem, przy tym projekcie udało się zgromadzić świetnych profesjonalistów, tworzących z wyobraźnią i zaangażowaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. - tłumaczy Piechowiak.

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Zespół:


Roman Osica - wokal, saksofon.
Krzysztof Zasada - gitara, wokal.
Marian Hilla - saksofon tenorowy, wokal.
Wojciech Jagielski - perkusja.
Mariusz Gierszewski - gitara basowa.
Krzysztof Tomaszewski - trąbka.
Jacek Kret - puzon.

Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię. Teledysk




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska