WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO] - Lista pisoenek s04e09 Into The Deep ze Słodkich Kłamstwek: jakie piosenki na uorodzinach Emily? [VIDEO]

Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]

RSS 08/08/2013 17:04 Komentarze

Za nami kolejny odcinek Pretty Little Liars i kolejna porcja muzycznych hitów. Lista piosenek z s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Do jakich kawałków bawiły się słodkie kłamczuchy na urodzinach Emily? Sprawdź na ESKA.pl!

Troian Bellisario i Shay Mitchell / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]
Lista piosenek z nowego odicnka Pretty Little Liars, czyli soundtrack do s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Epizod z 6 sierpnia 2013 roku tradycyjnie otworzył utwór Secret od The Pierces. Kolejne minuty Into The Deep to jednak zupełnie świeża, muzyczna uczta. O jakie kawałki najczęściej pytają widzowie? Fani Słodkich Kłamstwek szukają piosenek z urodzinowej imprezy Emily.

Do jakich hitów bawiły się kłamczuchy i ich znajomi? W momencie gdy Jenna przychodzi na domówkę nad jeziorem, wszyscy tańczą do I Love It od Icona Pop. Mind the Gap - Nabiha słyszymy podczas rozmowy Arii z Jake'iem. I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher to muzyczne tło dla rozmowy Paige z Arią podczas posiadówki.

>>> Najlepsze seriale: Pretty Little Liars. Dlaczego warto zobaczyć Słodkie Kłamstewka?

It's Okay - Coin buja w momencie, kiedy Jenna i Shana chcą wymknąć się z imprezy. Beautiful Moment (feat. Katie Herzig) Toma Jordana gra, kiedy to Aria i Spencer rozmawiają z Jenną i Shaną a Flashlight od Gentlemen Hall towarzyszy Arii i Emily podczas szukania Spencer przed domkiem. Tak prezentuje się playlista urodzinowego party Emily nad jeziorem. Miłego słuchania! (dostępne na YouTube piosenki poniżej).


Zobacz I Love it - Icona Pop!




Zobacz Mind The Gap - Nabiha!




Zobacz I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher!




Posłuchaj It's Okay - COIN!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?
0

Matura 2016: język angielski - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI online w pdf. Było hard?

Matura 2016: już 6 maja 2016 roku - zdaniem wiekszości uczniów najłatwiejsza część, podczas maturalnego maratonu. Tego dnia matura 2016 z języka angielskiego! Arkusze z zadaniami maturalnymi z angielskiego dostępne będą zaraz po egzaminie na ESKA.pl
06/05/2016 14:15
Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)
0

Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)

Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling oraz Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit): to dwie premiery w G20 w piątek, 6 maja. Nowości muzyczne 2016 szybko dołączą do ścisłego zestawienia listy przebojów Eski? Oceńcie i zdecydujcie na ESKA.pl. Czekają znakomite nagrody!
06/05/2016 13:57
Adam Lambert o duecie z Beyonce
0

Adam Lambert o duecie z Beyonce

Adam Lambert i Beyonce to duet idealny? Wykonawca hitu Another Lonely Night w rozmowie z ESKA.pl zdradza, z kim chciałby nawiązać swoją wymarzoną muzyczną współpracę. Obejrzyj wypowiedź wokalisty już teraz!
06/05/2016 13:52
Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi? Szczegółowy program imprezy!
0

Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi? Szczegółowy program imprezy!

Juwenalia 2016: AWF i SGSP - kto wystąpi i jakie atrakcje czekają na studentów? Szczegółowy program imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 13:38
Bonson: płyta Znany i Lubiany. Poznaj 5 tajemnic i niespodzianek na jej temat!
0

Bonson: płyta Znany i Lubiany. Poznaj 5 tajemnic i niespodzianek na jej temat!

Płyta Bonsona - Znany i Lubiany miała swoją premierę 6 maja 2016 roku. Krążek znanego rapera wypełnia 17 różnie brzmiących utworów. Ciekawostki, tajemnice i niespodzianki na temat solowego albumu Bonsona podrzucamy Wam na ESKA.pl!
06/05/2016 13:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 10:35

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA