WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO] - Lista pisoenek s04e09 Into The Deep ze Słodkich Kłamstwek: jakie piosenki na uorodzinach Emily? [VIDEO]

Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]

RSS 08/08/2013 17:04 Komentarze

Za nami kolejny odcinek Pretty Little Liars i kolejna porcja muzycznych hitów. Lista piosenek z s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Do jakich kawałków bawiły się słodkie kłamczuchy na urodzinach Emily? Sprawdź na ESKA.pl!

Troian Bellisario i Shay Mitchell / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]
Lista piosenek z nowego odicnka Pretty Little Liars, czyli soundtrack do s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Epizod z 6 sierpnia 2013 roku tradycyjnie otworzył utwór Secret od The Pierces. Kolejne minuty Into The Deep to jednak zupełnie świeża, muzyczna uczta. O jakie kawałki najczęściej pytają widzowie? Fani Słodkich Kłamstwek szukają piosenek z urodzinowej imprezy Emily.

Do jakich hitów bawiły się kłamczuchy i ich znajomi? W momencie gdy Jenna przychodzi na domówkę nad jeziorem, wszyscy tańczą do I Love It od Icona Pop. Mind the Gap - Nabiha słyszymy podczas rozmowy Arii z Jake'iem. I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher to muzyczne tło dla rozmowy Paige z Arią podczas posiadówki.

>>> Najlepsze seriale: Pretty Little Liars. Dlaczego warto zobaczyć Słodkie Kłamstewka?

It's Okay - Coin buja w momencie, kiedy Jenna i Shana chcą wymknąć się z imprezy. Beautiful Moment (feat. Katie Herzig) Toma Jordana gra, kiedy to Aria i Spencer rozmawiają z Jenną i Shaną a Flashlight od Gentlemen Hall towarzyszy Arii i Emily podczas szukania Spencer przed domkiem. Tak prezentuje się playlista urodzinowego party Emily nad jeziorem. Miłego słuchania! (dostępne na YouTube piosenki poniżej).


Zobacz I Love it - Icona Pop!




Zobacz Mind The Gap - Nabiha!




Zobacz I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher!




Posłuchaj It's Okay - COIN!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
28/07/2016 16:49
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...