Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO] - Lista pisoenek s04e09 Into The Deep ze Słodkich Kłamstwek: jakie piosenki na uorodzinach Emily? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]

RSS 08/08/2013 17:04 Komentarze 0

Za nami kolejny odcinek Pretty Little Liars i kolejna porcja muzycznych hitów. Lista piosenek z s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Do jakich kawałków bawiły się słodkie kłamczuchy na urodzinach Emily? Sprawdź na ESKA.pl!

Troian Bellisario i Shay Mitchell / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]
Lista piosenek z nowego odicnka Pretty Little Liars, czyli soundtrack do s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Epizod z 6 sierpnia 2013 roku tradycyjnie otworzył utwór Secret od The Pierces. Kolejne minuty Into The Deep to jednak zupełnie świeża, muzyczna uczta. O jakie kawałki najczęściej pytają widzowie? Fani Słodkich Kłamstwek szukają piosenek z urodzinowej imprezy Emily.

Do jakich hitów bawiły się kłamczuchy i ich znajomi? W momencie gdy Jenna przychodzi na domówkę nad jeziorem, wszyscy tańczą do I Love It od Icona Pop. Mind the Gap - Nabiha słyszymy podczas rozmowy Arii z Jake'iem. I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher to muzyczne tło dla rozmowy Paige z Arią podczas posiadówki.

>>> Najlepsze seriale: Pretty Little Liars. Dlaczego warto zobaczyć Słodkie Kłamstewka?

It's Okay - Coin buja w momencie, kiedy Jenna i Shana chcą wymknąć się z imprezy. Beautiful Moment (feat. Katie Herzig) Toma Jordana gra, kiedy to Aria i Spencer rozmawiają z Jenną i Shaną a Flashlight od Gentlemen Hall towarzyszy Arii i Emily podczas szukania Spencer przed domkiem. Tak prezentuje się playlista urodzinowego party Emily nad jeziorem. Miłego słuchania! (dostępne na YouTube piosenki poniżej).


Zobacz I Love it - Icona Pop!




Zobacz Mind The Gap - Nabiha!




Zobacz I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher!




Posłuchaj It's Okay - COIN!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]
0

Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]

Hurts Some Kind Of Heaven pod koniec maja 2015 roku zaprezentowali jako swoją nową piosenkę i pierwszy singiel z trzeciej płyty. Audio Some Kind Of Heaven Hurts mamy dla Was oczywiście do odpalenia na ESKA.pl a zrobić to warto, bo grupa zaskakuje brzmieniem. Podoba się Wam takie wydanie Hurts?
28/05/2015 13:32
Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]
0

Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]

Film o Amy Winehouse trafi także do polskich kin. ESKA.pl wie już, kiedy premiera filmu Amy w Polsce. Sprawdźcie polską datę premiery dokumentu o Amy Winehouse i dowiedzcie się, co zobaczymy na dużym ekranie. Na stronie także trailer filmu o Amy Winehouse. Zapraszamy!
28/05/2015 12:45
Paracetamol Challenge - o co chodzi i dlaczego NIE WOLNO TEGO ROBIĆ! Ostrzegamy przed Pills and Potions na ESKA.pl [VIDEO]
0

Paracetamol Challenge - o co chodzi i dlaczego NIE WOLNO TEGO ROBIĆ! Ostrzegamy przed Pills and Potions na ESKA.pl [VIDEO]

Paracetamol Challenge to nowa i niezwykle niebezpieczna moda wśrod nastolatków. Na czym polega ta szokująca zabawa? Sprawdź, dlaczego pod żadnym pozorem  NIE WOLNO TEGO ROBIĆ!
28/05/2015 12:27
Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii obowiązkowy jak z matematyki? Sprawdzamy...
1

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii obowiązkowy jak z matematyki? Sprawdzamy...

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii będzie obowiązkowy, podobnie jak matura z języka polskiego i matematyki, bo skoro religia jest liczona do średniej ocen, to również matura z tego przedmiotu powinni zdawać wszyscy uczniowie - taka informacja krąży od kilku dni po Facebooku. Ile w tym prawdy?    
28/05/2015 12:03
Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]
0

Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]

Curly Heads Synthlove na żywo i akustycznie zaprezntowali na dachu a całość uwieczniły kamery projektu Informal Sounds. Występ zespołu Dawida Podsiadło z Synthlove na dachu jednego z warszawskich budynków mamy więc dla Was do zobaczenia już teraz na ESKA.pl! Przełamcie lęk wysokości i cieszcie się dźwiękami live razem z nami.
28/05/2015 11:55
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
41

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
28/05/2015 11:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska