WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO] - Lista pisoenek s04e09 Into The Deep ze Słodkich Kłamstwek: jakie piosenki na uorodzinach Emily? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]

RSS 08/08/2013 17:04 Komentarze 0

Za nami kolejny odcinek Pretty Little Liars i kolejna porcja muzycznych hitów. Lista piosenek z s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Do jakich kawałków bawiły się słodkie kłamczuchy na urodzinach Emily? Sprawdź na ESKA.pl!

Troian Bellisario i Shay Mitchell / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Piosenki z Pretty Little Liars: soundtrack s04e09 Into The Deep. Jakie hity na urodzinach Emily? [VIDEO]
Lista piosenek z nowego odicnka Pretty Little Liars, czyli soundtrack do s04e09 Into The Deep już na ESKA.pl. Epizod z 6 sierpnia 2013 roku tradycyjnie otworzył utwór Secret od The Pierces. Kolejne minuty Into The Deep to jednak zupełnie świeża, muzyczna uczta. O jakie kawałki najczęściej pytają widzowie? Fani Słodkich Kłamstwek szukają piosenek z urodzinowej imprezy Emily.

Do jakich hitów bawiły się kłamczuchy i ich znajomi? W momencie gdy Jenna przychodzi na domówkę nad jeziorem, wszyscy tańczą do I Love It od Icona Pop. Mind the Gap - Nabiha słyszymy podczas rozmowy Arii z Jake'iem. I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher to muzyczne tło dla rozmowy Paige z Arią podczas posiadówki.

>>> Najlepsze seriale: Pretty Little Liars. Dlaczego warto zobaczyć Słodkie Kłamstewka?

It's Okay - Coin buja w momencie, kiedy Jenna i Shana chcą wymknąć się z imprezy. Beautiful Moment (feat. Katie Herzig) Toma Jordana gra, kiedy to Aria i Spencer rozmawiają z Jenną i Shaną a Flashlight od Gentlemen Hall towarzyszy Arii i Emily podczas szukania Spencer przed domkiem. Tak prezentuje się playlista urodzinowego party Emily nad jeziorem. Miłego słuchania! (dostępne na YouTube piosenki poniżej).


Zobacz I Love it - Icona Pop!




Zobacz Mind The Gap - Nabiha!




Zobacz I Wanted To Be The Sun - Butterfly Boucher!




Posłuchaj It's Okay - COIN!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska