WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO] - Dzień Chłopaka - jaką puścić muzykę

Tagi związane z Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]: dzień chłopaka 30 września, dzień chłopaka jaka piosenka, dzień chłopaka jaka muzyka, dzień chłopaka 2013, dzień chłopaka piosenki

Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]

RSS 30/09/2013 10:41 Komentarze
Piosenki na Dzień Chłopaka - czego warto posłuchać w tym dniu? Co warto zaserwować swojej drugiej połówce?
Inna - Love/teledysk / YouTube
Ilustracja do artykułu: Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]
Piosenka na Dzień Chłopaka - ESKA.pl sprawdza utwory, które warto puścić w tym dniu (30 września). Na naszej liście znajdą się piosenki zagraniczne, jak i polskie. Będziemy poruszać się też po różnej tematyce. Jednak nie zabraknie w nich opowieści o idealnym chłopaku, czy też samej miłości. Wśród polskich wykonawców pojawią się m.in. Andrzej Piaseczny oraz Mikromusic, który zaśpiewa o swoim chłopaku.

>>> Idealna muzyka dla zakochanych: ESKA Love!

Listę topowych zagranicznych kawałków o miłości zasilili, m.in. Inna z utworem Love, czy też Avril Lavigne. -  Ty jesteś tym jedynym, potrzebuję Cię. I chcę po prostu dać Ci całą moją miłość - śpiewa Inna. - Pocałuj mnie, delikatnie... Przytul mnie, kochaj mnie. Nigdy nie odchodź - śpiewa znowu Avril.

Avril Lavigne - Hot



Mikromusic - Takiego chłopaka



Andrzej Piaseczny - Śniadanie do łóżka



INNA - Love




Jamal - Pójdę tylko tam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - obrazki, laurki i MEMY

Dzień Babci i Dziadka 2017 coraz bliżej! Jeżeli wasi starsi opiekunowie spędzają czas szperając po internecie, to pokażcie im obrazki, laurki i memy online! Mogą wam posłużyć jako życzenia na 21 i 22 stycznia!
21/01/2017 13:40
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 13:39
Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17
0

Skoki - klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/17

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2016/2017 - na którym miejscu Polacy? Kto liczy się w walce o kryształową kulę? Dowiedzcie się sprawdzając tabelę na ESKA.pl!
21/01/2017 13:37
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 12:53
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA