WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO] - Dzień Chłopaka - jaką puścić muzykę

Tagi związane z Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]: dzień chłopaka 30 września, dzień chłopaka jaka piosenka, dzień chłopaka jaka muzyka, dzień chłopaka 2013, dzień chłopaka piosenki

Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]

RSS 30/09/2013 10:41 Komentarze
Piosenki na Dzień Chłopaka - czego warto posłuchać w tym dniu? Co warto zaserwować swojej drugiej połówce?
Inna - Love/teledysk / YouTube
Ilustracja do artykułu: Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]
Piosenka na Dzień Chłopaka - ESKA.pl sprawdza utwory, które warto puścić w tym dniu (30 września). Na naszej liście znajdą się piosenki zagraniczne, jak i polskie. Będziemy poruszać się też po różnej tematyce. Jednak nie zabraknie w nich opowieści o idealnym chłopaku, czy też samej miłości. Wśród polskich wykonawców pojawią się m.in. Andrzej Piaseczny oraz Mikromusic, który zaśpiewa o swoim chłopaku.

>>> Idealna muzyka dla zakochanych: ESKA Love!

Listę topowych zagranicznych kawałków o miłości zasilili, m.in. Inna z utworem Love, czy też Avril Lavigne. -  Ty jesteś tym jedynym, potrzebuję Cię. I chcę po prostu dać Ci całą moją miłość - śpiewa Inna. - Pocałuj mnie, delikatnie... Przytul mnie, kochaj mnie. Nigdy nie odchodź - śpiewa znowu Avril.

Avril Lavigne - Hot



Mikromusic - Takiego chłopaka



Andrzej Piaseczny - Śniadanie do łóżka



INNA - Love




Jamal - Pójdę tylko tam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!
0

Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!

Koncert Adama Lamberta w Warszawie 2016 będzie niezapomniany. Stanie się tak ze względu na znakomite piosenki z płyty The Original High, ale także dzięki polskim fanom, którzy przygotowali dla wokalisty miłe niespodzianki. Jakie akcje fanowskie odbędą się podczas występu w Polsce? Dowiedz się i przygotuj dzięki ESKA.pl!
29/04/2016 23:44
Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
0

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo już teraz na ESKA.pl. Co zobaczymy w najbliższym odcinku muzycznego show? Kto wygra tym razem?
29/04/2016 23:43
Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!
0

Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!

Majówka 2016 zbliża się wielkimi krokami. Zostajesz w Warszawie lub planujesz ją odwiedzić podczas długiego weekendu? Na ESKA.pl sprawdź, co będzie się działo w Warszawie podczas majówki 2016.
29/04/2016 23:41
Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?
0

Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?

Koncert Adama Lamberta w Warszawie cieszy się dużym zainteresowaniem. 30 kwietnia Lambert w Polsce 2016 da występ w ramach The Original High Tour. Gdzie zatrzyma się obecny wokalista Queen? W którym hotelu będzie spał? Listę miejsc podrzucamy Wam na ESKA.pl!
29/04/2016 23:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

29/04/2016 14:14

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA