WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO] - Dzień Chłopaka - jaką puścić muzykę

Tagi związane z Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]: dzień chłopaka 30 września, dzień chłopaka jaka piosenka, dzień chłopaka jaka muzyka, dzień chłopaka 2013, dzień chłopaka piosenki

Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]

RSS 30/09/2013 10:41 Komentarze
Piosenki na Dzień Chłopaka - czego warto posłuchać w tym dniu? Co warto zaserwować swojej drugiej połówce?
Inna - Love/teledysk / YouTube
Ilustracja do artykułu: Piosenki na Dzień Chłopaka: Jaką nutę warto puścić w ten dzień? [VIDEO]
Piosenka na Dzień Chłopaka - ESKA.pl sprawdza utwory, które warto puścić w tym dniu (30 września). Na naszej liście znajdą się piosenki zagraniczne, jak i polskie. Będziemy poruszać się też po różnej tematyce. Jednak nie zabraknie w nich opowieści o idealnym chłopaku, czy też samej miłości. Wśród polskich wykonawców pojawią się m.in. Andrzej Piaseczny oraz Mikromusic, który zaśpiewa o swoim chłopaku.

>>> Idealna muzyka dla zakochanych: ESKA Love!

Listę topowych zagranicznych kawałków o miłości zasilili, m.in. Inna z utworem Love, czy też Avril Lavigne. -  Ty jesteś tym jedynym, potrzebuję Cię. I chcę po prostu dać Ci całą moją miłość - śpiewa Inna. - Pocałuj mnie, delikatnie... Przytul mnie, kochaj mnie. Nigdy nie odchodź - śpiewa znowu Avril.

Avril Lavigne - Hot



Mikromusic - Takiego chłopaka



Andrzej Piaseczny - Śniadanie do łóżka



INNA - Love




Jamal - Pójdę tylko tam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!
0

Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Co kryje się pod czarną chustą i kapturem? Dlaczego Walker zasłania swoją twarz? My wiemy, jak wygląda twórca hitu Faded i Sing Me To Sleep! Dowiedzcie się i wy - oczywiście na ESKA.pl!
30/08/2016 21:48
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]
0

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016 wręczała statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. YouTuberka napisała książkę o Bieberze! Zdradziła nam, o czym będzie dzieło Powrót na szczyt! Zobaczcie wywiad na ESKA.pl!
30/08/2016 16:24
Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!
0

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Wszystko mówi nam, że tak, a Say Yes podbije wszystkie listy przebojów.
30/08/2016 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]