WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO] - Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]: honey, honey lalalove, honey million, honey don't love me, honey nowa płyta, honey blog, honey nie powiem jakl

Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]

RSS 25/03/2013 15:54 Komentarze 0
Premiera Nie Powiem Jak, nowego singla Honey tylko w Gorącej 20 w poniedziałek 25.03.2013. Nowy singiel Honey poznamy w dniu wielkiej chwili w karierze polskiej wokalistki: jako jedyna lokalna gwiazda będzie supportować Justina Biebera!
Honey / Honey - foto: materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]
HOT NEWS: Honey supportem Justina Biebera!

Nie Powiem Jak
to nowy singiel Honey. Utwór pochodzi z Million, najnowszej płyty wokalistki. Premiera albumu 16.04., a już w poniedziałek 25.03.2013 w Gorącej 20 będziecie mogli usłyszeć Nie Powiem Jak, nową piosenkę z płyty Million.

Zobacz na Eska.pl angielską wersję Lalalove

W sieci zadebiutował także inny utwór Honey. Wokalistka zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne i przygotowała Lalalove w języku angielskim! Tytuł angielskiej wersji jej wielkiego przeboju to Don't Love Me. Do piosenki powstał już klip, który możecie zobaczyć TUTAJ! W oczekiwaniu na premierę nowego singla Honey. posłuchaj fragmentu Nie Powiem Jak na Eska.pl!

Posłuchaj Nie Powiem Jak - Honey

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Rihanny jeszcze przed zakończeniem 2014 roku? Rihanna zdradza szczegóły dot. nowej płyty [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny jeszcze przed zakończeniem 2014 roku? Rihanna zdradza szczegóły dot. nowej płyty [VIDEO]

Rihanna przyszykowuje nową płytę? Podczas jednego z wywiadów barbadoska piosenkarka zdradziła, że już niedługo ujawni projekt, nad którym pracowała. Czy oznacza to, że nowa płyta Rihanny wyjdzie bez zapowiedzi jeszcze w 2014 roku? Sprawdzamy szczegóły dotyczące nowego albumu Rhianny! 
21/11/2014 12:58
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa? Mamy całą listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa? Mamy całą listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
21/11/2014 12:53
Darmowe filmy online: Przejście i Zabójcza Piękność. Zobacz na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Przejście i Zabójcza Piękność. Zobacz na eskaGO! [VIDEO]

Jeśli filmy za darmo, to tylko na eskaGO! Tu oglądasz wszystko za darmo - telewizję, filmy i seriale, a do tego możesz posłuchać radia! Sprawdź już teraz premierę horroru Przejście oraz komedię Zabójcza Piękność.
21/11/2014 12:42
Film za darmo: Przejście - PREMIERA! Mroczny horror oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo: Przejście - PREMIERA! Mroczny horror oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy, bez logowania i legalnie oglądasz online jedynie na eskaGO! Na nowej platformie VoD wszystko jest za darmo - radio, telewizja, filmy i seriale! Odpal już teraz premierę filmu.
21/11/2014 12:42
Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]
0

Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]

Olly Murs ft. Demi Lovato - Up - na tę piosenkę z nowej płyty Olly'ego Mursa Never Been Better czekali wszyscy Lovatics. Duet Olly'ego Mursa z Demi Lovato to jedna z dwóch kolaboracji na krążku, który zaliczy premierę 24 listopada 2014 roku. Posłuchajcie audio Up Olly'ego Mursa i Demi Loavato, które przedostało się do sieci.
21/11/2014 12:19
Selena Gomez - Do It - nowa piosenka Seleny z płyty For You wyciekła do sieci. To utwór o Bieberze [AUDIO]
0

Selena Gomez - Do It - nowa piosenka Seleny z płyty For You wyciekła do sieci. To utwór o Bieberze [AUDIO]

Nowa piosenka Seleny Gomez - Do It - wyciekła do sieci przed swoją premierą. Nagranie audio jest już dostępne w sieci. Zagraniczne media są zaskoczone tekstem utworu Do It. Selena Gomez w nowej piosence śpiewa o... seksie z Justinem Bieberem? Sprawdź tekst nowego utworu Seleny Gomez! 
21/11/2014 11:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]

Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]