WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO] - Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20

Tagi związane z Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]: honey, honey lalalove, honey million, honey don't love me, honey nowa płyta, honey blog, honey nie powiem jakl

Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]

RSS 25/03/2013 15:54 Komentarze
Premiera Nie Powiem Jak, nowego singla Honey tylko w Gorącej 20 w poniedziałek 25.03.2013. Nowy singiel Honey poznamy w dniu wielkiej chwili w karierze polskiej wokalistki: jako jedyna lokalna gwiazda będzie supportować Justina Biebera!
Honey / Honey - foto: materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]
HOT NEWS: Honey supportem Justina Biebera!

Nie Powiem Jak
to nowy singiel Honey. Utwór pochodzi z Million, najnowszej płyty wokalistki. Premiera albumu 16.04., a już w poniedziałek 25.03.2013 w Gorącej 20 będziecie mogli usłyszeć Nie Powiem Jak, nową piosenkę z płyty Million.

Zobacz na Eska.pl angielską wersję Lalalove

W sieci zadebiutował także inny utwór Honey. Wokalistka zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne i przygotowała Lalalove w języku angielskim! Tytuł angielskiej wersji jej wielkiego przeboju to Don't Love Me. Do piosenki powstał już klip, który możecie zobaczyć TUTAJ! W oczekiwaniu na premierę nowego singla Honey. posłuchaj fragmentu Nie Powiem Jak na Eska.pl!

Posłuchaj Nie Powiem Jak - Honey

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?
0

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
24/05/2017 21:23
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'
0

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.
24/05/2017 20:11
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
24/05/2017 19:53
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?
0

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?
24/05/2017 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 11:59

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA