WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO] - Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20

Tagi związane z Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]: honey, honey lalalove, honey million, honey don't love me, honey nowa płyta, honey blog, honey nie powiem jakl

Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]

RSS 25/03/2013 15:54 Komentarze
Premiera Nie Powiem Jak, nowego singla Honey tylko w Gorącej 20 w poniedziałek 25.03.2013. Nowy singiel Honey poznamy w dniu wielkiej chwili w karierze polskiej wokalistki: jako jedyna lokalna gwiazda będzie supportować Justina Biebera!
Honey / Honey - foto: materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]
HOT NEWS: Honey supportem Justina Biebera!

Nie Powiem Jak
to nowy singiel Honey. Utwór pochodzi z Million, najnowszej płyty wokalistki. Premiera albumu 16.04., a już w poniedziałek 25.03.2013 w Gorącej 20 będziecie mogli usłyszeć Nie Powiem Jak, nową piosenkę z płyty Million.

Zobacz na Eska.pl angielską wersję Lalalove

W sieci zadebiutował także inny utwór Honey. Wokalistka zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne i przygotowała Lalalove w języku angielskim! Tytuł angielskiej wersji jej wielkiego przeboju to Don't Love Me. Do piosenki powstał już klip, który możecie zobaczyć TUTAJ! W oczekiwaniu na premierę nowego singla Honey. posłuchaj fragmentu Nie Powiem Jak na Eska.pl!

Posłuchaj Nie Powiem Jak - Honey

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA