WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO] - Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20

Tagi związane z Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]: honey, honey lalalove, honey million, honey don't love me, honey nowa płyta, honey blog, honey nie powiem jakl

Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]

RSS 25/03/2013 15:54 Komentarze
Premiera Nie Powiem Jak, nowego singla Honey tylko w Gorącej 20 w poniedziałek 25.03.2013. Nowy singiel Honey poznamy w dniu wielkiej chwili w karierze polskiej wokalistki: jako jedyna lokalna gwiazda będzie supportować Justina Biebera!
Honey / Honey - foto: materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]
HOT NEWS: Honey supportem Justina Biebera!

Nie Powiem Jak
to nowy singiel Honey. Utwór pochodzi z Million, najnowszej płyty wokalistki. Premiera albumu 16.04., a już w poniedziałek 25.03.2013 w Gorącej 20 będziecie mogli usłyszeć Nie Powiem Jak, nową piosenkę z płyty Million.

Zobacz na Eska.pl angielską wersję Lalalove

W sieci zadebiutował także inny utwór Honey. Wokalistka zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne i przygotowała Lalalove w języku angielskim! Tytuł angielskiej wersji jej wielkiego przeboju to Don't Love Me. Do piosenki powstał już klip, który możecie zobaczyć TUTAJ! W oczekiwaniu na premierę nowego singla Honey. posłuchaj fragmentu Nie Powiem Jak na Eska.pl!

Posłuchaj Nie Powiem Jak - Honey

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!
0

Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!

Koncert Adama Lamberta w Warszawie 2016 będzie niezapomniany. Stanie się tak ze względu na znakomite piosenki z płyty The Original High, ale także dzięki polskim fanom, którzy przygotowali dla wokalisty miłe niespodzianki. Jakie akcje fanowskie odbędą się podczas występu w Polsce? Dowiedz się i przygotuj dzięki ESKA.pl!
29/04/2016 23:44
Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
0

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Marcin Rogacewicz‬ jako Sean Paul i inne metamorfozy ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo już teraz na ESKA.pl. Co zobaczymy w najbliższym odcinku muzycznego show? Kto wygra tym razem?
29/04/2016 23:43
Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!
0

Majówka 2016: Warszawa - imprezy i atrakcje na długi weekend majowy!

Majówka 2016 zbliża się wielkimi krokami. Zostajesz w Warszawie lub planujesz ją odwiedzić podczas długiego weekendu? Na ESKA.pl sprawdź, co będzie się działo w Warszawie podczas majówki 2016.
29/04/2016 23:41
Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?
0

Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?

Koncert Adama Lamberta w Warszawie cieszy się dużym zainteresowaniem. 30 kwietnia Lambert w Polsce 2016 da występ w ramach The Original High Tour. Gdzie zatrzyma się obecny wokalista Queen? W którym hotelu będzie spał? Listę miejsc podrzucamy Wam na ESKA.pl!
29/04/2016 23:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

29/04/2016 14:14

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA