WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO] - Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20

Tagi związane z Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]: honey, honey lalalove, honey million, honey don't love me, honey nowa płyta, honey blog, honey nie powiem jakl

Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]

RSS 25/03/2013 15:54 Komentarze
Premiera Nie Powiem Jak, nowego singla Honey tylko w Gorącej 20 w poniedziałek 25.03.2013. Nowy singiel Honey poznamy w dniu wielkiej chwili w karierze polskiej wokalistki: jako jedyna lokalna gwiazda będzie supportować Justina Biebera!
Honey / Honey - foto: materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]
HOT NEWS: Honey supportem Justina Biebera!

Nie Powiem Jak
to nowy singiel Honey. Utwór pochodzi z Million, najnowszej płyty wokalistki. Premiera albumu 16.04., a już w poniedziałek 25.03.2013 w Gorącej 20 będziecie mogli usłyszeć Nie Powiem Jak, nową piosenkę z płyty Million.

Zobacz na Eska.pl angielską wersję Lalalove

W sieci zadebiutował także inny utwór Honey. Wokalistka zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne i przygotowała Lalalove w języku angielskim! Tytuł angielskiej wersji jej wielkiego przeboju to Don't Love Me. Do piosenki powstał już klip, który możecie zobaczyć TUTAJ! W oczekiwaniu na premierę nowego singla Honey. posłuchaj fragmentu Nie Powiem Jak na Eska.pl!

Posłuchaj Nie Powiem Jak - Honey

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data
0

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl
19/08/2017 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy
0

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.
19/08/2017 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI
0

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.
19/08/2017 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz
0

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.
19/08/2017 16:12
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
19/08/2017 13:51
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE
0

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?
19/08/2017 12:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA