WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO] - Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]: honey, honey lalalove, honey million, honey don't love me, honey nowa płyta, honey blog, honey nie powiem jakl

Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]

RSS 25/03/2013 15:54 Komentarze 0
Premiera Nie Powiem Jak, nowego singla Honey tylko w Gorącej 20 w poniedziałek 25.03.2013. Nowy singiel Honey poznamy w dniu wielkiej chwili w karierze polskiej wokalistki: jako jedyna lokalna gwiazda będzie supportować Justina Biebera!
Honey / Honey - foto: materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Nie Powiem Jak - Honey. Premiera nowego singla Honey w poniedziałek w Gorącej 20 [VIDEO]
HOT NEWS: Honey supportem Justina Biebera!

Nie Powiem Jak
to nowy singiel Honey. Utwór pochodzi z Million, najnowszej płyty wokalistki. Premiera albumu 16.04., a już w poniedziałek 25.03.2013 w Gorącej 20 będziecie mogli usłyszeć Nie Powiem Jak, nową piosenkę z płyty Million.

Zobacz na Eska.pl angielską wersję Lalalove

W sieci zadebiutował także inny utwór Honey. Wokalistka zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne i przygotowała Lalalove w języku angielskim! Tytuł angielskiej wersji jej wielkiego przeboju to Don't Love Me. Do piosenki powstał już klip, który możecie zobaczyć TUTAJ! W oczekiwaniu na premierę nowego singla Honey. posłuchaj fragmentu Nie Powiem Jak na Eska.pl!

Posłuchaj Nie Powiem Jak - Honey

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
2

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
1

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
2

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: