WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO] - Emotional baby! Too cute! podbija YouTube. Zobacz nowy hit internetu - bobas wzruszony śpiewem mamy! [VIDEO]

Tagi związane z HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, nowy hit youtube, hit youtube 2013, hit internetu 2013, nowy hit internetu, emotional baby! too cute! youtube, matka śpiewa dziecko płacze

HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]

RSS 08/11/2013 13:48 Komentarze
Nowy hit internetu na koniec października 2013 roku to zdecydowanie filmik z YouTube zatytułowany Emotional baby! Too cute!. W nagraniu możemy podziwiać wzruszonego bobasa, który słucha śpiewu swojej mamy - tak rodzą się wrażliwi artyści!
Too cute, prawda? / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]
Hit internetu 2013 po raz kolejny na YouTube - tym razem sieć pokochała bobasa, który wzruszony zalewa się łzami słuchając śpiewu swojej mamy. Filmik zatytułowany Emotional baby! Too cute! jest zdecydowanie za słodki a maluch został okrzyknięty już najwrażliwszym dzieciakiem na Ziemi.

Internauci są pewni, że ich nowy, przesłodki bohater obdarzony jest talentem jak jego mama. Kto wie, może wzruszony niemowlak zostanie wielkim artystą? Jedno jest pewne - sztukę odbiera na najwyższym poziomie.


Miała zaledwie 10 miesięcy, kiedy zostało nakręcone to wideo. Jej reakcja jest bezcenna - napisała mama w opisie filmiku na YouTube. Ten po 13 dniach od publikacji obejrzało już ponad 12 mln osób.


Zobacz bobasa wzruszonego śpiewem mamy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
25/05/2016 10:48
Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraź się dobrą energią!
0

Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraź się dobrą energią!

Nowości muzyczne 2016 w Gorącej 20 Radia ESKA to 25.05.2016 imprezowa premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Nowa piosenka francuskiego producenta stworzona jest z bitów, dzięki którym poczujecie wakacyjny klimat! Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl!
25/05/2016 10:32
MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane?
0

MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane?

MegaWAT 2016 - juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej odwołane? Studenci tej wyższej uczelni mają duże problemy z organizacją imprezy. O co dokładnie chodzi?
25/05/2016 09:47
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl
0

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy w Polsce wypada tegoroczne święto wszystkich mam.
25/05/2016 09:32
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

25/05/2016 09:32

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA