Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO] - Emotional baby! Too cute! podbija YouTube. Zobacz nowy hit internetu - bobas wzruszony śpiewem mamy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, nowy hit youtube, hit youtube 2013, hit internetu 2013, nowy hit internetu, emotional baby! too cute! youtube, matka śpiewa dziecko płacze

HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]

RSS 08/11/2013 13:48 Komentarze 0
Nowy hit internetu na koniec października 2013 roku to zdecydowanie filmik z YouTube zatytułowany Emotional baby! Too cute!. W nagraniu możemy podziwiać wzruszonego bobasa, który słucha śpiewu swojej mamy - tak rodzą się wrażliwi artyści!
Too cute, prawda? / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]
Hit internetu 2013 po raz kolejny na YouTube - tym razem sieć pokochała bobasa, który wzruszony zalewa się łzami słuchając śpiewu swojej mamy. Filmik zatytułowany Emotional baby! Too cute! jest zdecydowanie za słodki a maluch został okrzyknięty już najwrażliwszym dzieciakiem na Ziemi.

Internauci są pewni, że ich nowy, przesłodki bohater obdarzony jest talentem jak jego mama. Kto wie, może wzruszony niemowlak zostanie wielkim artystą? Jedno jest pewne - sztukę odbiera na najwyższym poziomie.


Miała zaledwie 10 miesięcy, kiedy zostało nakręcone to wideo. Jej reakcja jest bezcenna - napisała mama w opisie filmiku na YouTube. Ten po 13 dniach od publikacji obejrzało już ponad 12 mln osób.


Zobacz bobasa wzruszonego śpiewem mamy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]
2

Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]

Wyniki matur 2015 w internecie sprawdzimy poprzez logowanie, które pod lupę bierzmy na ESKA.pl. Kiedy i jak logować się po wyniki z matury 2015 online? Czy wyniki z matury 2015 w internecie będą szybciej niż świadectwa dojrzałości w szkołach? Wszystko o wynikach z matury 2015 w internecie i nie tylko w jednym miejscu - This Is It drodzy zdający!
30/06/2015 11:50
Pharrell Williams - Freedom nowa piosenka po raz pierwszy wykonana na Glastonbury 2015
0

Pharrell Williams - Freedom nowa piosenka po raz pierwszy wykonana na Glastonbury 2015

Pharrell Williams - Freedom. Nowa piosenka autora hitu Happy zaliczyła swoją premierę podczas festiwalu Glastonbury 2015. Nagranie video do sprawdzenia na ESKA.pl. Czy Freedom przebije popularnością Happy? Sprawdź!
30/06/2015 11:49
Wyniki matury 2015 online na stronie CKE - ile osób zdało, a ile nie zdało matury 2015? Playlista na pocieszenie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 online na stronie CKE - ile osób zdało, a ile nie zdało matury 2015? Playlista na pocieszenie na ESKA.pl [VIDEO]

Wyniki matur 2015 są już dostępne online w internecie. Ile osób zdało, a ile osób nie zdało matury? Tuż po ujawnieniu wyników matury 2015 CKE opublikowała raport, który jest dostępny online. Okazuje się, że matury 2015 nie zdało ponad 25 procent uczniów!
30/06/2015 11:16
Wyniki matury 2015. JAK sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015. JAK sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
30/06/2015 10:40
Matura 2015 WYNIKI OFICJALNE: co 4 maturzysta oblał! Sprawdź szczegóły zanim podejdziesz do egzaminu Again
0

Matura 2015 WYNIKI OFICJALNE: co 4 maturzysta oblał! Sprawdź szczegóły zanim podejdziesz do egzaminu Again

Matura 2015 porażką dla co czwartego maturzysty! Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła 30 czerwca 2015 oficjalne wyniki matury 2015. Sprawdź ile osób nie zdało i co dalej!
30/06/2015 10:21
Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]
1

Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 w ocenie ESKA.pl. Zobaczcie, od czego zależą progi punktowe na medycynę, prawo czy też dziennikarstwo. Na co przez progi punktowe na uczelnie 2015 będzie dostać się najtrudniej? Opcja Hard w kilku przypadkach!
30/06/2015 09:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska