WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO] - Emotional baby! Too cute! podbija YouTube. Zobacz nowy hit internetu - bobas wzruszony śpiewem mamy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, nowy hit youtube, hit youtube 2013, hit internetu 2013, nowy hit internetu, emotional baby! too cute! youtube, matka śpiewa dziecko płacze

HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]

RSS 08/11/2013 13:48 Komentarze 0
Nowy hit internetu na koniec października 2013 roku to zdecydowanie filmik z YouTube zatytułowany Emotional baby! Too cute!. W nagraniu możemy podziwiać wzruszonego bobasa, który słucha śpiewu swojej mamy - tak rodzą się wrażliwi artyści!
Too cute, prawda? / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]
Hit internetu 2013 po raz kolejny na YouTube - tym razem sieć pokochała bobasa, który wzruszony zalewa się łzami słuchając śpiewu swojej mamy. Filmik zatytułowany Emotional baby! Too cute! jest zdecydowanie za słodki a maluch został okrzyknięty już najwrażliwszym dzieciakiem na Ziemi.

Internauci są pewni, że ich nowy, przesłodki bohater obdarzony jest talentem jak jego mama. Kto wie, może wzruszony niemowlak zostanie wielkim artystą? Jedno jest pewne - sztukę odbiera na najwyższym poziomie.


Miała zaledwie 10 miesięcy, kiedy zostało nakręcone to wideo. Jej reakcja jest bezcenna - napisała mama w opisie filmiku na YouTube. Ten po 13 dniach od publikacji obejrzało już ponad 12 mln osób.


Zobacz bobasa wzruszonego śpiewem mamy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]
0

Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]

Matura 2015: już 6 maja 2015 roku uczniowie zasiądą do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym. Arkusze z zadaniami maturalnymi z języka angielskiego dostępne będą tuż po egzaminie. Co musieli napisać uczniowie w zadaniu otwartym? Czy są już pierwsze przecieki? Sprawdź, na ESKA.pl
06/05/2015 22:48
Barcelona - Bayern Monachium - WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium - WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Wynik meczu Barcelona - Bayern Monachium poznaj na żywo. Transmisja - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie! 
06/05/2015 22:38
Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]
0

Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]

Mecz Napoli - Dnipro na żywo online i w TV w ramach półfinałów Ligi Europy 07.05.2015 pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć Napoli - Dnipro w półfinałach LE live i o której godzinie zaczyna się spotkanie. Zobaczcie już teraz, gdzie kliknąć Play i cieszyć się transmisją Napoli - Dnipro na żywo 7 maja 2015.
06/05/2015 22:37
Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]
0

Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]

Gdzie obejrzeć Sevilla - Fiorentina na żywo online? Gdzie oglądać półfinał Ligi Europy Sevilla - Fiorentina w TV? O której godzinie mecz Sevilla - Fiorentina 07.05.2015? Transmisji meczu Sevilla - Fiorentina w ramach półfinałów LE 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Sprawdźcie szczegóły i dajcie znać, za kogo bardziej trzymacie kciuki.
06/05/2015 22:36
Monika Próchniewicz nie żyje - wokalistka D-Bomb miała 39 lat. PIOSENKI, kariera, kim była Monika Próchniewicz? [VIDEO]
0

Monika Próchniewicz nie żyje - wokalistka D-Bomb miała 39 lat. PIOSENKI, kariera, kim była Monika Próchniewicz? [VIDEO]

Nie żyje Monika Próchniewicz. Wokalistka zespołu miała 39 lat. Kim była, jakie piosenki śpiewała i zostawiła fanom po sobie, dowiedz się więcej na ESKA.pl
06/05/2015 21:56
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 16:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska