WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO] - Emotional baby! Too cute! podbija YouTube. Zobacz nowy hit internetu - bobas wzruszony śpiewem mamy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]: hit youtube, hit internetu, nowy hit youtube, hit youtube 2013, hit internetu 2013, nowy hit internetu, emotional baby! too cute! youtube, matka śpiewa dziecko płacze

HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]

RSS 08/11/2013 13:48 Komentarze 0
Nowy hit internetu na koniec października 2013 roku to zdecydowanie filmik z YouTube zatytułowany Emotional baby! Too cute!. W nagraniu możemy podziwiać wzruszonego bobasa, który słucha śpiewu swojej mamy - tak rodzą się wrażliwi artyści!
Too cute, prawda? / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]
Hit internetu 2013 po raz kolejny na YouTube - tym razem sieć pokochała bobasa, który wzruszony zalewa się łzami słuchając śpiewu swojej mamy. Filmik zatytułowany Emotional baby! Too cute! jest zdecydowanie za słodki a maluch został okrzyknięty już najwrażliwszym dzieciakiem na Ziemi.

Internauci są pewni, że ich nowy, przesłodki bohater obdarzony jest talentem jak jego mama. Kto wie, może wzruszony niemowlak zostanie wielkim artystą? Jedno jest pewne - sztukę odbiera na najwyższym poziomie.


Miała zaledwie 10 miesięcy, kiedy zostało nakręcone to wideo. Jej reakcja jest bezcenna - napisała mama w opisie filmiku na YouTube. Ten po 13 dniach od publikacji obejrzało już ponad 12 mln osób.


Zobacz bobasa wzruszonego śpiewem mamy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: