WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE - Nominacje do ESKA Music Awards 2017

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE: eska music awards 2017, ema2017

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

RSS 07/05/2017 15:40 Komentarze

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>

ESKA Music Awards 2017 – nominacje ESKA Music Awards 2017 – nominacje / mat.prasowe
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

ESKA Music Awards 2017 to nagrody przyznawana przez Radio Eska od 2002 roku. W tym roku ponownie widzimy się w Hali Azoty w Szczecinie. 2017 ESKA Music Awards już 17 czerwca 2017 r. Startujemy o godz. 20.15! Kto walczy o statuetki EMA 2017?

ESKA Music Awards 2017 - NOMINACJE

20 kwietnia Ola Kot i Jankes specjalną transmisją na żywo na FB Radio ESKA, ESKA TV, eskaGO i ESKA.pl ogłosili nominacje do 6 kategorii EMA2017:

ESKA Music Awards 2017 - GŁOSUJ! >>

 

NAJLEPSZY HIT

  • "Królowa łez" Agnieszka Chylińska
  • "Magic Symphony" C-Bool
  • "Ty i ja" Monika Lewczuk
  • "Talizman" Bednarek & Matheo
  • "W płomieniach" Mateusz Ziółko
ESKA Music Awards 2017 - NOMINACJE: Najlepszy HIT ESKA Music Awards 2017 - NOMINACJE: Najlepszy HIT /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

NAJLEPSZY ARTYSTA

  • Kamil Bednarek
  • Grzegorz Hyży
  • Mateusz Ziółko
ESKA Music Awards 2017 - Najlepszy artysta NOMINACJE ESKA Music Awards 2017 - Najlepszy artysta NOMINACJE /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

NAJLEPSZA ARTYSTKA

  • Sarsa
  • Monika Lewczuk
  • Agnieszka Chylińska
ESKA Music Awards 2017 - Najlepsza artystka NOMINACJE ESKA Music Awards 2017 - Najlepsza artystka NOMINACJE /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

NAJLEPSZY DJ/PRODUCENT

  • C-Bool
  • Gromee
  • Mandee
ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepszy DJ/producent ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepszy DJ/producent /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

ESKA TV AWARD - NAJLEPSZE VIDEO

  • Mrozu "Nieśmiertelni"
  • Agnieszka Chylińska "Królowa łez"
  • Bednarek ft. Matheo "Talizman"
ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepsze video ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepsze video /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

eskaGO AWARD - NAJLEPSZY ARTYSTA  W SIECI

  • Margaret
  • Ewa Farna
  • Kamil Bednarek
ESKA Music Awards 2017: najlepszy artysta w sieci ESKA Music Awards 2017: najlepszy artysta w sieci /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program