WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA - ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA: eska music awards, ema2017

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA

RSS 21/04/2017 11:53 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 - NAJLEPSZY ARTYSTA. Którzy artyści powalczą w tym roku o najbardziej prestiżową statuetkę w Polsce - EMA 2017? Sprawdź, kto jest nominowany i oddaj swój głos!

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA / eska.pl
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZY ARTYSTA

ESKA Music Awards 2017 - nominacje w kategorii Najlepszy Artysta. Rywalizacja w wyścigu o nagrodę EMA 2017 będzie niezwykle emocjonująca! Ujawniamy nazwiska artystów, którzy zmierzą się ze sobą i powalczą o Wasze głosy. Wielka gala wręczenia nagród odbędzie się 17 czerwca w Szczecinie! ESKA Music Awards 2017 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was!>>

W kategorii NAJLEPSZY ARTYSTA nominowani zostali:

  • Kamil Bednarek - wokalistka ma szanse otrzymać najwięcej nagród EMA2017, ponieważ otrzymał nominacje we wszystkich kategoriach! Wydany w styczniu utwór "Talizman" to absolutny hit ostatnich miesięcy!

  • Grzegorz Hyży - niedawno opublikowany singiel "O pani" potwierdza wysoką formę wokalisty i wszystko wskazuje na to, że nowy album powtórzy sukces debiutu z 2014 roku.

  • Mateusz Ziółko - człowiek orkiestra - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem, którego premiera jest zaplanowana na wiosnę 2017.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram
0

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.
23/08/2017 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?
0

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?
23/08/2017 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]
0

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.
23/08/2017 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie
0

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?
23/08/2017 16:21
Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN
0

Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN

Air Show Radom 2017 odbędzie się 26-27 sierpnia 2017 roku na lotnisku 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego. Sprawdź program i plan wydarzenia na ESKA.pl.
23/08/2017 15:51
Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn
0

Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn

Demi Lovato zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych przed wielką walką Mayweather z McGregorem! Sama Lovato nie może się tego doczekać. Będzie to bowiem dla niej nie tylko wielki zaszczyt.
23/08/2017 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA