WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 - nominacje: ESKA TV AWARD - Najlepsze Video - ESKA Music Awards 2017 - nominacje: ESKA TV AWARD - Najlepsze Video

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 - nominacje: ESKA TV AWARD - Najlepsze Video: eska music awards, kamil bednarek, mrozu, agnieszka chylińska, ema2017

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: ESKA TV AWARD - Najlepsze Video

RSS 21/04/2017 12:25 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 -  ESKA TV AWARD - Najlepsze Video. Zobacz, które teledyski cieszyły się największą popularnością i będą rywalizować między sobą o Wasze głosy!

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: ESKA TV AWARD - Najlepsze Video ESKA Music Awards 2017 - nominacje: ESKA TV AWARD - Najlepsze Video / eska.pl
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 - nominacje: ESKA TV AWARD - Najlepsze Video

ESKA Music Awards 2017 - nominacje w kategorii ESKA TV AWARD - Najlepszy Teledysk. Które teledyski zrobiły na Was największe wrażenie? Sprawdź nominowane klipy, które będą rywalizować ze sobą w wyścigu po statuetkę EMA2017! Wielka gala wręczenia nagród odbędzie się 17 czerwca w Szczecinie! ESKA Music Awards 2017 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was!

W kategorii ESKA TV AWARD - Najlepszy Teledysk nominowani zostali:

  • Mrozu "Nieśmiertelni"

  • Agnieszka Chylińska "Królowa łez"

  • Kamil Bednarek "Talizman"

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!
30/04/2017 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
30/04/2017 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.
30/04/2017 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!
0

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.
30/04/2017 15:03
Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]
0

Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]

Vin Diesel wystąpił na scenie podczas gali Billboard Latin Music Awards 2017 i rozkręcił imprezę rapując po hiszpańsku. Zobacz show gwiazdora serii Szybcy i Wściekli.
30/04/2017 12:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

30/04/2017 17:47

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA