WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO] - ANDRZEJKI: Polskie hity 2013
REKLAMA
REKLAMA

ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO]

RSS 28/11/2013 13:44 Komentarze 0
ANDRZEJKI 2013: polskie hity na imprezę? Polecamy największe przeboje polskie, które idealnie wpiszą się w party.
Polski hit na Andrzejki 2013. Wybieramy najlepszy wykon:
Polski hit na Andrzejki 2013. Wybieramy najlepszy wykon:
  • Red Lips - Czarne i Białe 20%
  • Sylwia Grzeszczak - Księżniczka 20%
  • Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy 0%
  • Ewa Farna - Znak 20%
  • Rafał Brzozowski - Nie Ma Nic 40%
  • Donatan i Cleo - My Słowianie 0%
Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna / WBF
Ilustracja do artykułu: ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO]
Polskie hity 2013 na Andrzejki. My już teraz aplikujemy Wam dobrą, polską muzę, która z pewnością rozkołysa imprezę.

Aplikujemy wam numery, które wkomponują się dobrze zarówno w party dancowe, jak i te skupiające się na wróżeniu. W związku z tym w naszym zestawieniu muzycznym nie zabraknie spokojnych wykonów, jak i  tych przy których długo nie usiedzicie w jednym miejscu.

Zaczynamy nasze Eskowe szaleństwo od Red Lips, ale nie proponujemy Wam To Co Nam Było. W zestawieniu pojawił się ich drugi singiel z płyty To Co Nam Było, czyli Czarne i Białe. Nasza impreza nie może też odbyć się od Dawida Kwiatkowskiego, który już 19 listopada wydaje swoją debiutancką płytę 9893. A co powiecie na Ewę Farną i jej kawałek Znak, który pochodzi z płyty (W)INNA? Jak dla nas to niezłe połączenie rytmicznych dźwięków i mocnego wokalu Ewy. W Eskowym zestawieniu pojawia się też pełen dowcipu utwór My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> eskaGO - wybierz muzykę na Andrzejki i słuchaj non-stop!

Z energicznych i dancowych klimatów przerzucamy się na nieco spokojniejsze utwory. I tu proponujemy najnowszy kawałek Sylwii Grzeszczak - Księżniczka.

A my już Was teraz prosimy Was o pomoc w wybraniu najgorętszego polskiego hitu na Andrzejki 2013. Klikajcie i oddawajcie swoje głosy. Głosy możemy oddawać do 27 listopada, do godziny 23.59.

Red Lips - Czarne i Białe



Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy



Sylwia Grzeszczak - Księżniczka



Ewa Farna - Znak



Donatan i Cleo - My Słowianie



Rafał Brzozowski - Nie Mam Nic

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]

Świąteczne piosenki 2014 nagrywają również polscy artyści. Wśród nich Igor Herbut. Świąteczną piosenkę LemON mamy dla Was na ESKA.pl. Posłuchajcie Płatek (świątecznie) od LemON na święta 2014 już teraz na naszej stronie. Czy to najlepsza z polskich piosenek na święta z tego roku?
18/12/2014 13:47
Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]
0

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Daty wolnych dni dla uczniów szkół podstawowych i średnich właśnie zostały ujawnione. Sprawdź, kiedy w Twoim województwie przypadnie czas zimowych krótkich wakacji i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman!
18/12/2014 13:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska