WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO] - ANDRZEJKI: Polskie hity 2013
REKLAMA
REKLAMA

ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO]

RSS 28/11/2013 13:44 Komentarze 0
ANDRZEJKI 2013: polskie hity na imprezę? Polecamy największe przeboje polskie, które idealnie wpiszą się w party.
Polski hit na Andrzejki 2013. Wybieramy najlepszy wykon:
Polski hit na Andrzejki 2013. Wybieramy najlepszy wykon:
  • Red Lips - Czarne i Białe 20%
  • Sylwia Grzeszczak - Księżniczka 20%
  • Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy 0%
  • Ewa Farna - Znak 20%
  • Rafał Brzozowski - Nie Ma Nic 40%
  • Donatan i Cleo - My Słowianie 0%
Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna / WBF
Ilustracja do artykułu: ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO]
Polskie hity 2013 na Andrzejki. My już teraz aplikujemy Wam dobrą, polską muzę, która z pewnością rozkołysa imprezę.

Aplikujemy wam numery, które wkomponują się dobrze zarówno w party dancowe, jak i te skupiające się na wróżeniu. W związku z tym w naszym zestawieniu muzycznym nie zabraknie spokojnych wykonów, jak i  tych przy których długo nie usiedzicie w jednym miejscu.

Zaczynamy nasze Eskowe szaleństwo od Red Lips, ale nie proponujemy Wam To Co Nam Było. W zestawieniu pojawił się ich drugi singiel z płyty To Co Nam Było, czyli Czarne i Białe. Nasza impreza nie może też odbyć się od Dawida Kwiatkowskiego, który już 19 listopada wydaje swoją debiutancką płytę 9893. A co powiecie na Ewę Farną i jej kawałek Znak, który pochodzi z płyty (W)INNA? Jak dla nas to niezłe połączenie rytmicznych dźwięków i mocnego wokalu Ewy. W Eskowym zestawieniu pojawia się też pełen dowcipu utwór My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> eskaGO - wybierz muzykę na Andrzejki i słuchaj non-stop!

Z energicznych i dancowych klimatów przerzucamy się na nieco spokojniejsze utwory. I tu proponujemy najnowszy kawałek Sylwii Grzeszczak - Księżniczka.

A my już Was teraz prosimy Was o pomoc w wybraniu najgorętszego polskiego hitu na Andrzejki 2013. Klikajcie i oddawajcie swoje głosy. Głosy możemy oddawać do 27 listopada, do godziny 23.59.

Red Lips - Czarne i Białe



Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy



Sylwia Grzeszczak - Księżniczka



Ewa Farna - Znak



Donatan i Cleo - My Słowianie



Rafał Brzozowski - Nie Mam Nic

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA i Sound'n'Grace - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie po raz pierwszy już w poniedziałek po 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA - jako najnowszą propozycję do naszej listy przebojów!    
27/04/2015 18:17
Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]
0

Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]

Szybcy i wściekli 8 zostali zapowiedziani już przez samego Vina Diesela na MTV Movie Awards 2015 a informacje te ostatecznie potwierdziła oficjalna data premiery filmu. Kiedy Szybcy i wściekli 8 trafią na duży ekran i co wiemy o Furious 8? Zobaczcie już teraz i See You Again w kinach!
27/04/2015 16:44
Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]
0

Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]

Prognoza pogody na długi weekend majowy 2015 interesuje wszystkich, którzy chcą spędzić majówkę na świeżym powietrzu. Czy 1 dniach 1-maja czeka nas wysoka temperatura i bezschmurne niebo, czy raczej Stormy Weather tak jak w piosence Tokio Hotel? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 16:20
Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]
0

Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]

Wybieracie się na koncert 30 Seconds to Mars w Polsce 2015? Obowiązkowo sprawdźcie informacje o akcji na 30 Seconds to Mars w Gdańsku. Niespodzianka polskich to biało-czerwona kartoniada. Klikajcie po więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 15:58
Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]
0

Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]

Bruce Jenner jako kobieta to temat numer jeden w amerykańskich mediach, po tym jak głowa rodziny Kardashianów udzieliła szczerego wywiadu dla stacji ABC. Bruce Jenner opowiadający o swojej przemianie w kobietę poruszył serca gwiazd, w tym tych śpiewających. Kto wspiera Bruce'a Jennera w procesie korekcji płci? Na liście m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus czy też Macklemore!
27/04/2015 15:36
Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]

Eurowizja 2015 z Moniką Kuszyńską coraz bliżej a to oznacza intensywny okres promocji polskiej kandydatki do konkursu i jej piosenki. W tym postanowiła pomóc Telewizja Polska organizując wyzwanie #vote4monika. O co chodzi w akcji #vote4monika i kto już wziął w niej udział? O głosowaniu na Polskę w Eurowizji 2015 przeczytacie na ESKA.pl!
27/04/2015 14:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska