Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO] - ANDRZEJKI: Polskie hity 2013
REKLAMA
REKLAMA

ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO]

RSS 28/11/2013 13:44 Komentarze 0
ANDRZEJKI 2013: polskie hity na imprezę? Polecamy największe przeboje polskie, które idealnie wpiszą się w party.
Polski hit na Andrzejki 2013. Wybieramy najlepszy wykon:
Polski hit na Andrzejki 2013. Wybieramy najlepszy wykon:
  • Red Lips - Czarne i Białe 20%
  • Sylwia Grzeszczak - Księżniczka 20%
  • Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy 0%
  • Ewa Farna - Znak 20%
  • Rafał Brzozowski - Nie Ma Nic 40%
  • Donatan i Cleo - My Słowianie 0%
Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna / WBF
Ilustracja do artykułu: ANDRZEJKI: Polskie hity 2013 na imprezę pełną wróżb! [VIDEO]
Polskie hity 2013 na Andrzejki. My już teraz aplikujemy Wam dobrą, polską muzę, która z pewnością rozkołysa imprezę.

Aplikujemy wam numery, które wkomponują się dobrze zarówno w party dancowe, jak i te skupiające się na wróżeniu. W związku z tym w naszym zestawieniu muzycznym nie zabraknie spokojnych wykonów, jak i  tych przy których długo nie usiedzicie w jednym miejscu.

Zaczynamy nasze Eskowe szaleństwo od Red Lips, ale nie proponujemy Wam To Co Nam Było. W zestawieniu pojawił się ich drugi singiel z płyty To Co Nam Było, czyli Czarne i Białe. Nasza impreza nie może też odbyć się od Dawida Kwiatkowskiego, który już 19 listopada wydaje swoją debiutancką płytę 9893. A co powiecie na Ewę Farną i jej kawałek Znak, który pochodzi z płyty (W)INNA? Jak dla nas to niezłe połączenie rytmicznych dźwięków i mocnego wokalu Ewy. W Eskowym zestawieniu pojawia się też pełen dowcipu utwór My Słowianie - Donatana i Cleo.

>>> eskaGO - wybierz muzykę na Andrzejki i słuchaj non-stop!

Z energicznych i dancowych klimatów przerzucamy się na nieco spokojniejsze utwory. I tu proponujemy najnowszy kawałek Sylwii Grzeszczak - Księżniczka.

A my już Was teraz prosimy Was o pomoc w wybraniu najgorętszego polskiego hitu na Andrzejki 2013. Klikajcie i oddawajcie swoje głosy. Głosy możemy oddawać do 27 listopada, do godziny 23.59.

Red Lips - Czarne i Białe



Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy



Sylwia Grzeszczak - Księżniczka



Ewa Farna - Znak



Donatan i Cleo - My Słowianie



Rafał Brzozowski - Nie Mam Nic

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska