Eska Cinema
 
konkurs »
| 17:11 17.02.2017
fot. Monolith Films / youtube.com

Był sobie pies – konkurs z okazji premiery! Wygraj coś dla siebie albo swojego zwierzaka! [WYNIKI]

Był sobie pies, zwariowana historia o przyjaźni człowieka ze zwierzęciem, życiowych rewolucjach i niesamowitych przygodach, już podbija kina. Z tej okazji ESKA Cinema przygotowała konkurs, w którym można wygrać nagrody dla siebie i swoich zwierzaków!

Był sobie pies to film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy Podróży na sto stóp, Co gryzie Gilberta Grape’a czy Wciąż ją kocham. Produkcja ukazuje historię psa, który wciąż przeżywa kolejne wcielenia, za każdym razem zmieniając życie bliskich mu ludzi. Cała opowieść zaczyna się jednak niewinnie.... Bailey, czworonożny bohater filmu Był sobie pies, jest przekonany, że jego życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Przeżywa z nim najlepsze przygody, pomaga w pierwszych randkach i ratuje z tarapatów. Dopóki jest potrzebny, czuje się szczęśliwy. Wszystko się jednak zmienia, gdy po szalonym okresie dorastania nadchodzi moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie okazuje się bardzo trudne… W polskich kinach film Był sobie pies można oglądać od 17 lutego.

WYNIKI KONKURSU:

Zestawy psich gadżetów otrzymują:

- Paulina Krzyżanowska
- Justyna Andrzejewska

Zestawy filmów + książkę otrzymują:

- Joanna Mazurkiewicz
- Maria Jackiewicz

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Był sobie pies – KONKURS:

Z okazji premiery filmu Był sobie pies ESKA Cinema przygotowała specjalny konkurs dla fanów dobrego kina, czytelników i miłośników zwierząt. Do wygrania są wyjątkowe nagrody: 2 x film DVD Bella i Sebastian, 2 x film DVD Bella i Sebastian 2, 2 x książka Był sobie pies, 2 x zestawy gadżetów dla psa. Co trzeba zrobić, aby wygrać w konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie masz najbardziej zwariowane wspomnienie związane ze swoim zwierzakiem?

Odpowiedzi można udzielać w dowolnej formie: wideo, grafika, tekst itd. Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – był sobie pies" czekamy do 22 lutego 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>


Był sobie pies – ZWIASTUN

Posłuchaj

ESKA Cinema