galeria

i

Autor: Materiały prasowe Sklepy otwarte w Wigilię 24.12. W jakich godzinach zrobimy zakupy?

Znana marka odzieżowa zniknie z Polski NA ZAWSZE! Zakupów już tam nie zrobimy

2020-12-29 8:29

Pandemia koronawirusa mocno wpływa na wiele branż w naszym kraju. Część z nich pogrążona jest w kryzysie, a część definitywnie kończy działalność. Tak jest w przypadku jednej ze znanych marek odzieżowych. Sieć sklepów opuszcza Polskę. O którą dokładnie chodzi?

Promod zamyka sklepy w Polsce

Z Polski znika Promod, znana francuska sieć sklepów z odzieżą dla kobiet. Przyczyną jest pandemia koronawirusa. Portal money.pl podaje, że marka chce się tylko skupić na rynku francuskim.

Promod ma obecnie 15 sklepów w Polsce. Część z nich już została zlikwidowana. Miało to miejsce jeszcze w listopadzie. Kolejne zamykane są w grudniu. Ostatnie sklepy Promod z Polski znikną z 2021 roku.

Marka Promod w naszym kraju pojawiła się w 1999 roku. Ubrania tej sieci można było kupić w największych galeriach handlowych w Polsce.

Podsumowanie 2020 roku. Jak będziemy go wspominać?

Promod - wyprzedaże

Obecnie w sieci sklepów Promod trwają spore wyprzedaże. Ubrania można kupić nawet o 70 proc. taniej. Czy zamknięcie sklepów Promord w Polsce oznacza, że będzie trzeba podróżować do innego kraju, by zrobić tam zakupy? Okazuje się, że nie. W Polsce będzie można je zakupić za pomocą sklepu internetowego.

Promod nie jest pierwszą siecią odzieżową, która zamyka sklepy w Polsce. Już wcześniej taką sytuację zapowiedziały m.in. Marks & Spencer, GAP czy Cubus.

Posłuchaj o arnice górskiej i poznaj jej niezwykłe właściwości zdrowotne. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Gwara góralska. Czy potrafisz dogadać się z Góralem?

Pytanie 1 z 15
Popularne dutki, to nic innego niż: