samolot

i

Autor: Pixabay.com

Zachowanie pasażerki samolotu wywołało WŚCIEKŁOŚĆ internautów. Co zrobilibyście w takiej sytuacji?

2021-10-26 14:57

Zachowania współpasażerów w samolocie, autokarze czy pociągu, mogą być bardzo denerwujące. Zwłaszcza, gdy ktoś przedkłada swoją wygodę nad komfort towarzyszy podróży. Na taką właśnie osobę, trafił ostatnio jeden z użytkowników Twittera. Zdjęcie, które opublikował, spotkało się z szerokim odzewem internautów.

Sytuacja, która przydarzyła się jednemu z użytkowników Twittera na pokładzie samolotu, wywołała lawinę komentarzy. Umieścił on na swoim koncie zdjęcie z wnętrza samolotu. Na fotelu przed nim siedzi kobieta o długich włosach, która przerzuciła je przez oparcie, w ten sposób że siedzacy za nią pasażer ma je cały czas przed oczami. "Wkurzyłoby was to?" - pyta w opisie do zdjęcia internauta.

Wiele osób przyznało, że takie zachowanie współpasażerki doprowadziłoby je do wściekłości. Komentujący pisali również, co sami zrobiliby w takiej sytuacji. Niektórzy chcieliby ściąć włosy, inni - wetrzeć w nie gumę do żucia czy rozlać na nie jakiś napój. Jedna z użytkowniczek poradziła z kolei, by w takiej sytuacji wezwać obsługę.

"Natychmiast wezwać stewardessę, by mogła wytłumaczyć tej osobie, jaką dokładnie część samolotu wykupiła, nabywając bilet. Na pewno nie jest to mój stolik."

- Chciałbym być tak dorosły - odpisał inny internauta. - Ja dla samej zabawy wiązałbym jej węzełki na włosach.

Pojawiły się również głosy osób, wskazujących, że w samolotach dzieją się znacznie gorsze rzeczy. Jedna z komentujących, na dowód, opublikowała zdjęcie. Można na nim zobaczyć, jak pasażer siedzący za nią opiera tuż nad jej głową brudne stopy.

A co Wy zrobilibyście w takiej sytuacji? Piszcie w komentarzach!

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]