Za kogo powinieneś przebrać się na Halloween 2022? [QUIZ]

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Za kogo powinieneś przebrać się na Halloween 2022? [QUIZ]

2022-10-31 7:10

Święto, które w USA i Wielkiej Brytanii jest jednym z najważniejszych w roku, ma coraz więcej zwolenników również w naszym kraju! Halloween 2022 będziemy obchodzić już w poniedziałek 31 października. Planujecie imprezę? Jeśli tak, to koniecznie musicie przygotować również przebranie! Jakie wybrać? Podpowiedź znajdziecie w naszym quizie!

W poniedziałek 31 października będziemy obchodzić prawdziwe święto wszystkich duchów czyli Halloween 2022! Według niektórych, na świat wychodzą wtedy wszystkie złe moce, by po raz ostatni przed zimą pohulać wśród żywych. By się przed nimi ukryć zakładamy sami straszne maski i kostiumy, a na progach naszych domów wystawiamy lampiony z dyni. Teraz to głównie czas imprezowania. Jeśli wybieracie się na jakąś szaloną imprezę, to koniecznie musicie przygotować odpowiedni kostium. Za kogo powinieneś przebrać się na Halloween 2022? Sprawdź w naszym quizie!

Za kogo powinieneś przebrać się na Halloween 2022?

Pytanie 1 z 10
Jaki film wybrałbyś na wieczór?

Chcecie przygotować również lampion z dyni? Inspiracje znajdziecie w poniższej galerii.

Szokujący film piekarskiego ratownika medycznego. Nagranie odbija się szerokim echem w internecie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE