Plaża

i

Autor: freeimages.com Plaża na Kubie

Wakacje nad morzem. W tych miejscach możesz opalać się NAGO!

2022-06-22 13:58

Czy można się opalać nago? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie i wprost. Co kraj, to obyczaj. Niektórzy nie widzą w tym nic złego, inni - czuliby się mało komfortowo. Są jednak miejsca, w których można się opalać nago całkowicie legalnie. Sprawdźcie poniżej.

miejsca, w których można opalać się nago i nie ponosi się z tego tytułu żadnych konsekwencji. Naturalna radość ze słońca przyciąga sporo osób, które uważają, że przebywanie przy morzu bez stroju nie jest niczym złym. Wbrew pozorom nudyści mogą spędzić swój czas na wielu plażach w Polsce i na świecie. 

Spośród prawie 200 krajów, których prawodawstwo przeanalizował portal kiwi.com, 39 pozwala na opalanie się nago, 38 zdecydowanie tego zabrania, a pozostałe kraje nie precyzują tej możliwości jednoznacznie.

Zasady mogą się też często różnić w ramach tego samego kraju i, mimo że całkowite zrzucenie ubrań jest tam generalnie niedopuszczalne, a nawet niezgodne z prawem, nadal można znaleźć prywatne hotele, kurorty lub publiczne plaże, które patrzą na nagość przychylnym okiem.

Kraje, w których nagość na plaży nie wzbudza kontrowersji to m.in.: Hiszpania, Portugalia, Australia, Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, częściowo Grecja, Bułgaria, Chorwacja. 

SPRAWDŹ PONIŻEJ W GALERII, W KTÓRYCH MIEJSCACH MOŻESZ OPALAĆ SIĘ NAGO:

Not The Rolling Stones w Esce Rock i festiwal jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!