USA. Strzelanina podczas meczu. Cztery osoby ranne. Jedna z nich w stanie krytycznym [NAGRANIE]

2021-10-16 17:41
USA. Strzelanina podczas meczu. Cztery osoby są ranne. Jedna w stanie krytycznym [WIDEO]
Autor: Twitter: @diario24horas https://twitter.com/diario24horas USA. Strzelanina podczas meczu. Cztery osoby są ranne. Jedna w stanie krytycznym

USA. Cztery osoby zostały postrzelone przy zejściu ze stadionu futbolu amerykańskiego w Mobile w amerykańskiej Alabamie. Jedna z rannych osób jest w stanie krytycznym. Podczas strzelaniny na boisku odbywał się mecz dwóch licealnych drużyn. Do sieci trafiło wstrząsające nagranie.

Do incydentu doszło w piątek (15 października) wieczorem. Dwie z czterech ofiar, wśród których było trzech mężczyzn i kobieta, są niepełnoletnie - poinformował komendant policji w Mobile, Paul Prine. Dodał, że wszyscy ranni przebywają w szpitalach.

Strzały padły przy zachodnim zejściu ze stadionu, nie na boisku czy trybunach; w incydent mogło być zaangażowanych kilka osób, ale prawdopodobnie tylko jedna z nich strzelała - przekazał mediom Prine. Dodał, że policja bada sprawę, a powodem strzelaniny mogła być kłótnia między dwoma mężczyznami.

Prine podkreślił, że był to odosobniony incydent i nic nie wskazuje na to, by istniało dalsze zagrożenie dla okolicznej ludności.

Do strzelaniny doszło pod koniec meczu między drużynami liceów Williamson i Vigor. Rozgrywka została natychmiast przerwana i zakończona.

 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.10.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze