Ukryta funkcja kluczyka do auta! Latem może nas wręcz uratować!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ukryta funkcja kluczyka do auta! Przyda się zwłaszcza latem

2022-06-22 15:02

Samochody zapewniają nam cień i chłód, które są zbawienne w gorące miesiące. Jeśli lubicie małe sztuczki, a jednocześnie nie chcecie, by latem wasz auto zmieniało się w gorącą puszkę, to koniecznie musicie przed rozpoczęciem jazdy zacząć stosować tę sztuczkę! Ukryła się w naszych... kluczykach!

Idzie lato! Gorące powietrze napływać zaczęło do Polski już z początkiem maja i nie da się ukryć, że to będą gorące miesiące! Synoptycy zapowiadają, że w kolejnych tygodniach termometry mogą wskazywać nawet 27 stopni! Nie da się ukryć, że przydadzą nam się wszystkie sposoby na schłodzenie.  Jeden z nich zapewnia ukryta funkcja w kluczykach do auta! Jak ona działa? Warto sobie o niej przypomnieć zanim wsiądziemy za kierownicę!

Strażak zginął po zderzeniu z pociągiem

Ukryta funkcja kluczyka do auta - co robi?

Ukryta funkcja w kluczykach dotyczy nowych aut, takich w których zamki sterowane są zdalnie i wyposażonych w możliwość otwarcia okien z pilota. Gdy naciśniemy drugi raz i przytrzymamy dłużej przycisk otwierania. W niektórych autach funkcja jest dostępna po prostu po jednokrotnym, dłuższym przytrzymaniu przycisku.

QUIZ. Polskie słowa trudniejsze niż zagraniczne. Podołają tylko najlepsi! Spróbujesz?

Pytanie 1 z 12
Woliera to…?

Planujesz wizytę u mechanika?

Uważaj, żeby nie trafić na Alberta z ESKI! Posłuchaj, jak wkręcił słuchacza...

Listen to "Oferta" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE