Ukryta funkcja kluczyka do auta! Latem może nas wręcz uratować!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ukryta funkcja kluczyka do auta! Przyda się zwłaszcza latem

2022-06-22 15:02

Samochody zapewniają nam cień i chłód, które są zbawienne w gorące miesiące. Jeśli lubicie małe sztuczki, a jednocześnie nie chcecie, by latem wasz auto zmieniało się w gorącą puszkę, to koniecznie musicie przed rozpoczęciem jazdy zacząć stosować tę sztuczkę! Ukryła się w naszych... kluczykach!

Idzie lato! Gorące powietrze napływać zaczęło do Polski już z początkiem maja i nie da się ukryć, że to będą gorące miesiące! Synoptycy zapowiadają, że w kolejnych tygodniach termometry mogą wskazywać nawet 27 stopni! Nie da się ukryć, że przydadzą nam się wszystkie sposoby na schłodzenie.  Jeden z nich zapewnia ukryta funkcja w kluczykach do auta! Jak ona działa? Warto sobie o niej przypomnieć zanim wsiądziemy za kierownicę!

Strażak zginął po zderzeniu z pociągiem

Ukryta funkcja kluczyka do auta - co robi?

Ukryta funkcja w kluczykach dotyczy nowych aut, takich w których zamki sterowane są zdalnie i wyposażonych w możliwość otwarcia okien z pilota. Gdy naciśniemy drugi raz i przytrzymamy dłużej przycisk otwierania. W niektórych autach funkcja jest dostępna po prostu po jednokrotnym, dłuższym przytrzymaniu przycisku.

QUIZ. Polskie słowa trudniejsze niż zagraniczne. Podołają tylko najlepsi! Spróbujesz?

Pytanie 1 z 12
Woliera to…?

Planujesz wizytę u mechanika?

Uważaj, żeby nie trafić na Alberta z ESKI! Posłuchaj, jak wkręcił słuchacza...

Listen to "Oferta" on Spreaker.