Tych rzeczy NIE WOLNO robić w samochodzie podczas upałów. Grozi za nie nawet mandat!

2021-06-21 11:54

W tym roku upały są wyjątkowo dokuczliwe. W gorące dni samochód nagrzewa się bardzo szybko, temperatura w jego wnętrzu może przekraczać 60 st. C. W takich warunkach wiele rzeczy się niszczy, a co więcej, stają się niebezpieczne dla naszego zdrowia. Za nieodpowiedzialne zachowanie podczas fali upałów można też sporo zapłacić. Sprawdź nasza galerię!

Lato to okres bardzo trudny dla posiadaczy samochodów. Upalne dni obnażają wszystkie problemy w eksploatacji i obsłudze samochodów. Dla wielu z nas samochód staje się niemal drugim domem, a przy okazji czasem też i przechowalnią różnych rzeczy.

ZOBACZ TEŻ: Większość nadmorskich hoteli miała pełne obłożenie: Jak wyglądał weekend w Trójmieście?

Niestety, podczas upałów warto zrobić szybki remanent tego, co trzymamy w samochodzie i na co powinniśmy uważać kiedy zostawimy auto na słońcu. Niektóre z tych rzeczy potrafią zaskoczyć i nas i nasze portfele – zobaczcie koniecznie galerię!

Upał w stolicy. Tu możesz się ochłodzić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze