KOLARSTWO TOUR DE POLOGNE 4. ETAP

Autor: PAP/Grzegorz Momot KOLARSTWO TOUR DE POLOGNE 4. ETAP

Tour de Pologne 2021: Kto wygrał czwarty etap w Bukowinie?

2021-08-12 19:10

Za nami czwarty etap Tour de Pologne 2021. Odbył się on w Bukowinie Tatrzańskiej. Kto wygrał? Jak poradził sobie Michał Kwiatkowski? Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Portugalczyk Joao Almeida (Deceuninck-Quick Step) wygrał w Bukowinie Tatrzańskiej czwarty etap i umocnił się na pozycji lidera wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Michał Kwiatkowski (Ineos Grenadiers) zajął czwarte miejsce.

Po finiszu pod górę Almeida wyprzedził Słoweńca Mateja Mohorica (Bahrain Victorious). Trzecie miejsce zajął Włoch Andrea Vendrame (AG2R), a tuż za nim linię mety minął Kwiatkowski.

W klasyfikacji generalnej Almeida powiększył do ośmiu sekund przewagę nad Mohoricem oraz do 14 nad Włochem Diego Ulissim (UAE Team Emirates). Strata Kwiatkowskiego do Portugalczyka wzrosła do 21 sekund.

Lex TVN i REBELIA przed Sejmem. Kaczyński się wścieknie? Komentery [WIDEO].

Czego nie wypada robić na ślubie? Rozwiąż QUIZ i sprawdź czy wiesz jak się zachować!