Tajwańska zabawka dla dzieci śpiewa polską piosenkę o narkotykach. Jest afera! [WIDEO]

i

Autor: Twitter/Taiwan News Pluszowy kaktus rapujący o kokainie. Taka zabawka weszła na rynek na Tajwanie

Tajwańska zabawka dla dzieci śpiewa polską piosenkę o narkotykach. Jest afera! [WIDEO]

2021-07-05 9:13

Niemały skandal wybuchł na Tajwanie. Nowa zabawka-kaktus dla dzieci tańczy w rytmie... polskiej piosenki o narkotykach. Polski rap o kokainie chyba za bardzo spodobał się tajwańskim twórcą zabawki. Sprawa wyszła na jaw, dzięki Polce mieszkającej na co dzień na Tajwanie.

Pluszowy kaktus rapujący po polsku o kokainie? Taka zabawka dla dzieci pojawiła się na Tajwanie. Nikt nie zwróciłby uwagę na to, że piosenka nie jest przeznaczona dla dzieci (wszak dzieci na Tajwanie nie rozumieją języka polskiego), gdyby nie pewna Polka na co dzień mieszkająca w tym kraju.

Jak donosi Taiwan News, polska matka mieszkająca w Taichung niedawno odwiedziła z dzieckiem placówkę Carrefour i ze zdziwieniem odkryła, że pluszowy kaktus rapuje po polsku o narkotykach. Jak się okazuje, twórcy zabawki wgrali do oprogramowania piosenkę "Gdzie jest biały węgorz? (Zejście)" autorstwa Cypisa.

Matka z Taichung rozpoznała popularną w Polsce piosenkę, którą wyprodukował polski raper Cypis. Nakręciła filmik z rapującym kaktusem i udostępniła go na polskim forum internetowym.

- Powiedziała, że ​​32-centymetrowa zabawka jest również dostępna w innych placówkach Carrefour w Tajpej oraz na platformach zakupów online, w tym Shopee, Ruten, Rakuten i na niektórych stronach internetowych z produktami dla dzieci. Zabawka jest również dostępna za granicą na Amazon - informuje Taiwan News.

Nie musimy chyba dodawać, że zabawka rapująca o narkotykach nie jest odpowiednia dla dzieci.

3-latek błąkał się po dworcu we Wrocławiu