Strzelanina pod Rzymem: nie żyje dwójka dzieci i mężczyzna. Napastnik popełnił samobójstwo [ZDJĘCIA]

2021-06-13 16:51

Trzy osoby zginęły w wyniku strzelaniny w podrzymskiej miejscowości Ardea. Ofiary to dwójka dzieci i mężczyzna. Jak podaje PAP napastnik zaczął strzelać na ulicy, po ataku miał zabarykadować się w domu.

Ofiary dzisiejszej strzelaniny we włoskiej miejscowości Ardea pod Rzymem to trzy osoby: dwoje dzieci będących rodzeństwem oraz starszy mężczyzna. Mężczyzna zaczął strzelać na ulicy. - Sprawca zabarykadował się w budynku - podały włoskie media. Motywy zbrodni nie są znane.

Dom, w którym schronił się zabójca, został otoczony przez policję i karabinierów.

Do tematu wrócimy.

Aktualizacja godzina 16.00

Jak podaje PAP Zastrzelone dzieci bawiły się niedaleko domu. Zginął też 84-letni mężczyzna, który przejeżdżał na rowerze.Według mediów 34-letni mężczyzna, który otworzył ogień, miał problemy psychiczne. Miejscowe władze poinformowały, że także jego rodzina przysparzała wcześniej problemów mieszkańcom okolicy. Dom, w którym schronił się zabójca, został otoczony przez policję i karabinierów. Od trzech godzin sprawca nie reaguje na żadne wezwania czy próby nawiązania rozmowy podejmowane przez policyjnego negocjatora.

Władze miejscowości wezwały mieszkańców, by pozostali w swoich domach

Aktualizacja 16:50: Napastnik popełnił samobójstwo

34-letni mężczyzna, który otworzył ogień, miał problemy psychiczne i zachowywał się niestabilnie. Miejscowe władze poinformowały, że także jego rodzina przysparzała wcześniej problemów okolicznym mieszkańcom.

Dom, w którym zabarykadował się zabójca, został otoczony przez policję i karabinierów. Sprawca nie reagował na żadne wezwania czy próby nawiązania rozmowy podejmowane przez policyjnego negocjatora. Potem usłyszano w środku strzały. Po wejściu do budynku funkcjonariusze znaleźli jego zwłoki

Wyjazd piłkarzy z hotelu w Sopocie na pierwszy mecz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze