"Rodziną się kurde zajmij"- nagranie Lecha Wałęsy robi furorę w internecie

2021-03-27 13:29
media społecznościowe
Autor: Pixabay.com

Były prezydent Lech Wałęsa stara się być mocno aktywny w mediach społecznościowych. Umieszcza na swoich profilach nawet filmiki na żywo. 26 marca pojawiło się nagranie, które zaskoczyło wszystkich i już stało się hitem w internecie. Dlaczego umieszczony filmik przez Lecha Wałęsę robi furorę? Z pewnością nikt się nie spodziewał takiego zakończenia. Zobaczcie poniżej.

W piątkowym nagraniu Lecha Wałęsy na żywo poruszany jest przez niego temat okrągłego stołu z 1989 r. Cała wypowiedź byłego prezydenta Polski przebiegłaby pomyślnie, gdyby nie jeden szczegół. Doszło do niespodziewanej sytuacji. Po kilkunastu minutach filmiku gdy akurat Lech Wałęsa opowiada o "podawaniu alkoholu do posiłku", słychać głos jednego z domowników:

"Rodziną się kurde zajmij!"

Sławomir Cenckiewicz, dyrektor Wojskowego Biura Historycznego, który zajmuje się badaniem przeszłości Lecha Wałęsy, stwierdził na Twitterze, że jest to głos żony byłego prezydenta, Danuty.

Lech Wałęsa wziął chyba od razu do serca słowa małżonki, podziękował internautom i zakończył swój piątkowy filmik. 

Zobaczcie nagranie poniżej

Na którym kontynecie leżą te miasta?

Pytanie 1 z 10
Na jakim kontynencie leży Moskwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze