Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Robert Lewandowski z POWAŻNĄ kontuzją. Może nie zagrać nawet przez miesiąc! Co się stało?

2021-03-30 18:05

Robert Lewandowski z poważną kontuzją. Według najnowszych informacji podanych przez Bayern Monachium, może nie zagrać nawet przez miesiąc! Polak doznał kontuzji podczas meczu z Andorą. Co dokładnie się stało? Kiedy Robert Lewandowski wróci do treningów?

- Robert Lewandowski nie zagra przez około cztery tygodnie - informuje Bayern Monachium. Polak ma naciągnięcie więzadła w prawym kolanie. Kontuzji doznał podczas meczu z Andorą. W związku z tym nie zagra w środowym meczu z Anglią. Kapitan polskiej reprezentacji wrócił do Niemiec.

Czytaj także: Robert Lewandowski - KONTUZJA 2021: co się stało? Lewandowski NIE ZAGRA z Anglią!

Robert Lewandowski nie zagra przez miesiąc

Kontuzja Roberta Lewandowskiego okazała się poważna. Doszło do uszkodzenia więzadła w kolanie. W związku z tym możliwe, że kapitan reprezentacji Polski nie zagra nawet przez cztery tygodnie. - Diagnoza została postawiona przez dział medyczny Bayernu - przekazał mistrz Niemiec na oficjalnej stronie internetowej.

Jak doszło do kontuzji Lewandowskiego?

Robert Lewandowski doznał kontuzji podczas meczu z Andorą. W 63. minucie niedzielnego spotkania napastnik, który zdobył dwa gole, poczuł ból w kolanie i po chwili opuścił boisko. Początkowa diagnoza wskazywała na od pięciu do dziesięciu dni przerwy. Jednak po diagnozie sztabu medycznego Bayernu okazało się, że może nie zagrać nawet przez miesiąc. W związku z tym nie zobaczymy Lewego w sobotnim meczu na szczycie Bundesligi z RB Lipsk oraz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów przeciwko PSG.

Czytaj także: KORONAWIRUS W POLSKIEJ KADRZE - dwóch piłkarzy zakażonych przed meczem z Anglią

To zły czas dla polskiej reprezentacji. Środowy mecz z Anglią odbędzie się bez kontuzjowanego Lewandowskiego, który nie zagra nawet przez cztery tygodnie. Na boisku nie zobaczymy też Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego - są zarażeni koronawirusem. Pozytywny wynik testu wcześniej otrzymali Mateusz Klich i Łukasz Skorupski. Zarażony jest także rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski. - Reprezentacja Polski przeszła kolejne testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki u Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego są pozytywne. Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu - poinformował rano Kwiatkowski.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Wembley i inne słynne stadiony. Rozpoznasz te stadiony? Kto na nich gra?

Pytanie 1 z 10
Jaki stadion jest widoczny na zdjęciu?
QUIZ. Wembley, San Siro, Camp Nou i inne. Rozpoznasz te stadiony? Kto na nich gra?
Raport z Anteny 30.03