Putin nie mógł ustać na nogach. Kolejne spekulacje na temat jego zdrowia

i

Autor: Yotube News.com/screenshot

Putin nie mógł ustać na nogach. Kolejne spekulacje na temat zdrowia dyktatora

2022-06-15 12:48

Władimir Putin nie mógł ustać w jednym miejscu podczas obchodów Dnia Rosji. Przystępował z nogi na nogi i momentami przytrzymywał się mównicy. W sieci opublikowano nagranie, które przedstawia fragment niedzielnych uroczystości, w których dyktator wziął udział. Ponownie wróciły spekulacje na temat jego stanu zdrowia.

Brytyjski „Express” zauważa, że spekulacje na temat stanu zdrowia Władimira Putina pojawiły się na długo przed atakiem Rosji na Ukrainę, a w tym tygodniu znów powróciły. W niedzielę na Kremlu obchodzono Dzień Rosji. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć prezydenta, który wygłosił przemówienie i wręczył odznaczenia zasłużonym obywatelom. Media zwracają uwagę, że trakcie przemowy jednego z odznaczonych Rosjan można było zauważyć dziwne zachowanie dyktatora. Nienaturalnie przystępował on z nogi na nogę, co wywołało lawinę komentarzy. - Putin wyglądał na dość chwiejnego na nogach, gdy słuchał, jak rosyjski filmowiec Nikita Michałkow odbiera nagrodę za swoją pracę w dziedzinie sztuki – zauważa „Express”.

Putin nie mógł ustać na nogach. Media donoszą o nowotworze

Nagranie z niedzielnej ceremonii pokazuje dyktatora stojącego tuż przy podium, z rękami wyprostowanymi u boku. Putin z trudem utrzymuje się w miejscu, kołysząc się w przód i w tył. Brytyjski dziennik zaznacza, że obserwatorzy już wcześniej zwrócili uwagę, że rosyjski przywódca dziwnie skręca nogi podczas siedzenia. W maju, gdy dyktator spotkał się z prezydentem Tadżykistanu zauważono, że lewa stopa Putina wielokrotnie drgała, a jego kolano wydawało się zapadać do środka.

- Wydaje się, że Putin uchwycił ten moment i postawił stopę mocno na ziemi, ale zmiana postawy nie pomogła przestać drgać kończynie dolnej – czytamy w „Express”.

Tak powstaje Muzeum Historii Polski. Najpiękniejszy widok na centrum Warszawy!

Zagraniczne media donoszą o nowotworze w zaawansowanym stadium

Włoski dziennik "Il Massaggero" informował w ubiegłym tygodniu, że po spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami i występie w telewizji Putin potrzebował pilnej interwencji medycznej. W publikacji możemy przeczytać, że dyktator cierpi prawdopodobnie na raka trzustki. Choroba ma być w zaawansowanym stadium. Poinformowano także, że Kreml jest przygotowany na najgorsze. W razie śmierci Putina rządy przejmie Rada Państwa, która dostałaby wszelkie kompetencje rządu.

Putin śmiertelnie chory? Ławrow wszystkiemu zaprzecza

Minister spraw zagranicznych Rosji, Siergiej Ławrow był pytany pod koniec maja o stan zdrowia Putina. W wywiadzie dla francuskiej telewizji Ławrow zaprzeczył wszelkim pogłoskom o chorobie dyktatora.

- Nie sądzę, aby ktokolwiek przy zdrowych zmysłach widział w prezydencie Putinie jakiekolwiek oznaki choroby lub zaburzenia - mówił Ławrow.

Co wiesz o Putinie?

Posłuchaj podcastu i poznaj prawdziwą historię najbardziej znienawidzonego człowieka świata.

Listen to "Poznajemy historię Władimira Putina - najbardziej znienawidzonego człowieka świata" on Spreaker.