Prognoza pogody na Dzień Kobiet. Czy 8 marca będzie świeciło słońce? [PROGNOZA POGODY 9.03.2021]

2021-03-03 17:05 STAN
Prognoza pogody na Dzień Kobiet. Czy 8 marca będzie świeciło słońce?
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Prognoza pogody na Dzień Kobiet. Czy 8 marca będzie świeciło słońce?

Dzień kobiet 8 marca wypada w tym roku w poniedziałek. Warto zaplanować go wcześniej, by był jeszcze bardziej wyjątkowy! Jakiej pogody spodziewać się 8 marca? Są już pierwsze prognozy pogody na Dzień Kobiet 2021. Czy należy spodziewać się słońca czy może ochłodzenia? Sprawdź, co przewidzieli synoptycy na 8.03!

Spis treści

  1. Kiedy jest Dzień Kobiet?
  2. Prognoza pogody na weekend 6-7.03
  3. Prognoza pogody na Dzień Kobiet 2021

Prognoza pogody na poniedziałek 8 marca. Dzień Kobiet to święto wszystkich pań. Żeby było jeszcze bardziej wyjątkowe, warto zaplanować je wcześniej. Dlatego warto sprawdzić prognozę pogody na 8.03.2021.

Kiedy jest Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet każdego roku obchodzimy 8 marca. W 2021 roku ta data przypada w poniedziałek.

Prognoza pogody na weekend 6-7.03

Marzec będzie kapryśny. Należy przygotować się zarówno na chłodne, jak i cieplejsze dni. W Dzień Kobiet 8 marca pogoda niestety nie będzie nas rozpieszczać. Synoptycy zapowiadają, że należy się spodziewać ochłodzenia. Weekend poprzedzający Dzień Kobiet będzie wyjątkowo ciepły. Termometry wskażą nawet 19 stopni Celsjusza! W sobotę będzie dużo słońca, ale należy spodziewać się także lekkiego zachmurzenia i deszczu. W niedzielę 7 marca słońce prawie w ogóle się nie pojawi. Wciąż będzie jednak deszczowo i stosunkowo ciepło - ponownie 19 stopni na plusie!

Prognoza pogody na Dzień Kobiet 2021

Na poniedziałek 8 marca przewidywane jest ochłodzenie. Temperatura spadnie do 16 stopni. W porównaniu do poprzedniego miesiąca to wciąż wyjątkowo ciepło! Nie należy się jednak spodziewać promieni słońca. Prawdopodobnie przez cały dzień na niebie będzie sporo chmur. Pamiętajmy jednak, że prognoza pogody wciąż może się zmienić! Najlepiej sprawdzić ją na kilka dni przed ważnym dla nas dniem.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze