Paulo Sousa z koronawirusem? Pozytywny wynik testu i szczególne objawy

2021-10-27 16:46
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa prawdopodobnie jest zakażony koronawirusem. Pierwszy test dał wynik pozytywny. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polskiczeka na wynik drugiego testu PCR. Wkrótce więcej informacji.

Sousa zarażony koronawirusem?

Jak ustalił nasz reporter w rozmowie z rzecznikiem PZPN, Jakubem Kwiatkowskim, Sousa miał objawy wskazujące na zakażenie koronawirusem. Został wykonany test PCR. Wciąż nie ma jednak wyniku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wcześniej selekcjoner wykonał test antygenowy. Ten miał dać wynik pozytywny.

Czytaj także: Paulo Sousa - piłkarz, wiek, Polska, wzrost, sztab, zarobki. Kim jest trener Polski?

Czy Sousa zdąży na zgrupowanie?

Nie wiadomo, czy sytuacja wpłynie na plan zgrupowania reprezentacji przed meczem z Andorą i Węgrami w eliminacjach mistrzostw świata. To ma się rozpocząć 8 listopada. Wcześniej Paulo Sousa zapowiadał, że w piątek wybiera się na spotkanie Cracovia - Radomiak, by oglądać grę Kamila Pestki. Wszystko wskazuje na to, że te plany będzie zmuszony zmienić. Prawdopodobnie nie pojawi się też na niedzielnym spotkaniu pomiędzy Legią Warszawa a Pogonią Szczecin.

Obecnie selekcjoner przebywa w Portugalii. Musi tam pozostać do uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid-19.  

QUIZ. Jak dobrze znasz polskie zwyczaje i tradycje? Mniej niż 7 punktów to wstyd

Pytanie 1 z 10
Co symbolizował zapalany ogień przy drogach podczas Dziadów?
Szczęsny przyłapany z papierosem. Co Sousa na to?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze