Ohydne z dzieciństwa. Tym nas karmili, gdy byliśmy dziećmi! [ZDJĘCIA]

i

Autor: pixabay

Ohydne jedzenie z dzieciństwa. Tym nas karmili, gdy byliśmy dziećmi! [ZDJĘCIA]

2021-08-16 12:46

Ohydne potrawy z dzieciństwa – pamiętacie je? Tym karmili nas rodzice czy dziadkowie, kiedy byliśmy dziećmi. Wielu nie cierpi ich do dziś. Jakie do teraz są przez Was znienawidzone? A może zdążyliście się do niektórych przekonać? Sprawdźcie nasze zestawienie i przekonajcie się!

Wątróbka, brukselka, szpinak… Ta lista jest zdecydowanie dłuższa. Prawdopodobnie każdy z nas pamięta jakieś ohydne potrawy z dzieciństwa, z których zjedzeniem ma problem do dziś lub do których z biegiem lat zdążył się przekonać. A może jego gusta kulinarne zmieniły się na tyle, że coś, czego nie wyobrażał sobie kiedyś przełknąć, dziś wręcz uwielbia i mógłby pałaszować codziennie?

Jedno jest pewne: ile ludzi, tyle opinii, traum oraz zmian. Niezależnie od tego, czy chcesz przynajmniej na kilka minut połączyć się w bólu z osobami, które rodzice czy dziadkowie zmuszali do jedzenia świństw, czy też przypomnieć sobie, jakie potrawy kiedyś wywoływały w Tobie odruch wymiotny, sprawdź nasze zestawienie. Zebraliśmy w nim prawdziwe koszmary stołówek szkolnych, domowych talerzy czy rodzinnych obiadów według Internautów w różnym wieku!

Kliknij zdjęcie niżej, by przejść do galerii.

Azja na talerzu, czyli Festiwal Kuchni Azjatyckiej w Lublinie. Można było pokosztować słodkich i słonych potraw z wielu zakątków Azji