O tych częściach zmywarki mało kto wie, a są bardzo przydatne! Te funkcje ułatwią Ci życie!

i

Autor: Pixabay.com

O tych częściach zmywarki mało kto wie, a są bardzo przydatne! Ich funkcje ułatwią ci życie!

2022-02-14 13:15

Są sprzęty, które używa każdy z nas, a wciąż uczy się o nich czegoś nowego. Tak jest ze zmywarką, niby proste urządzenie, a z pewnością o tych częściach mało kto wie, a są bardzo przydatne! Te funkcje ułatwią Ci życie!

Z pozoru proste urządzenie, które każdy z nas opanował i to z pewnością bez instrukcji obsługi - zmywarka. Okazuje się, że nie wszystkie jej funkcje są przez nas sprawdzone! Istnieją bowiem takie, o których większość z nas nie ma pojęcia - a bardzo ułatwiają życie. O co chodzi? Wyjaśniamy poniżej!

Okazuje się, że istnieje genialny trik, dzięki któremu oszczędzicie czas na myciu brudnych kieliszków do wina. Kiedy okazuje się, że są one za wysokie, aby zmieścić się do zmywarki, wystarczy obniżyć jej górny koszyk korzystać ze specjalnych uchwytów po bokach. Nie wiedzieliście, że tam są? Nie ma za co! 

Jak czytamy na stronie o2.pl, pod jednym z filmików na Instagramie, na którym pokazano właśnie ten trik, zebrało się wiele komentarzy, w których internauci pisali szczerze, że odmienił im on życie. Wielu z nich wcześniej go nie znało, a część dowiedziała się dopiero po 15 latach od użytkowania sprzętu.

“Ale czad. Dziękuję za podpowiedź! Sprawdziłam i moja zmywarka też tak ma”, “Omg! Po 15 latach posiadania zmywarki właśnie go odkryłam. Dzięki!”, “Ale ekstra! Człowiek uczy się całe życie”, “Ja odkryłam tę funkcję po chyba dwóch latach użytkowania zmywarki. Wcześniej wszystkie kieliszki myłam przez to ręcznie”, “Dzięki wam życie staje się łatwiejsze!”, “Dzięki! Zapomniałam o tej funkcji w zmywarce” – czytamy w komentarzach cytowanych przez portal. 

O tych częściach zmywarki mało kto wie, a są bardzo przydatne! Ich funkcje ułatwią Ci życie!

i

Autor: Instagram, @westwingpl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Życzenia na Walentynki i książka pełna miłości od Alka Rogozińskiego