Nowy zwiastun dodatku do Cyberpunka 2077. Idris Elba dołącza do obsady Widma wolności!

2022-12-09 9:21
Nowy zwiastun dodatku do Cyberpunka 2077. Idris Elba dołącza do obsady Widma wolności!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

CD PROJEKT RED zaprezentował nowy zwiastun Widma wolności, nadchodzącego rozszerzenia do gry Cyberpunk 2077, w trakcie gali The Game Awards 2022. Zwiastun ujawnia nowego członka obsady oraz zawiera nieprezentowane wcześniej ujęcia z gry.

Zwiastun zaprezentowany podczas wydarzenia The Game Awards 2022 pozwala przyjrzeć się nowej lokacji, w której będzie rozgrywać się akcja Widma wolności, znanej jako Dogtown, zobaczyć nowe ujęcia z rozgrywki, a także poznać nowe postacie.

Głównym bohaterem zwiastuna jest Solomon Reed, w którego wciela się Idris Elba (Luther, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, Sonic 2: Szybki jak błyskawica, Legion samobójców: The Suicide Squad). Aktor dołącza tym samym do Keanu Reevesa, który w Widmie wolności powróci w roli Johnny’ego Silverhanda. Solomon Reed to doświadczony agent tajnych służb Nowych Stanów Zjednoczonych, który wspólnie z V wyruszy na szalenie niebezpieczną misję.

Po zaprezentowaniu zwiastuna publiczność miała także szansę usłyszeć specjalną wiadomość od Idrisa Elby dotyczącą jego występu w Widmie wolności.

Tu autobus potrącił 64-latkę. Kobieta zmarła w szpitalu

Wiedźmin - wielki test wiedzy!

Pytanie 1 z 9
Przez kogo został pasowany Geralt w nagrodę za obronę mostu na Jarudze?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze