Pieniądze

i

Autor: www.pixabay.com

pieniądze

Najbardziej zadłużony człowiek w Polsce mieszka w woj. lubelskim. Wyprzedził poprzedniego rekordzistę

2023-03-28 14:54

Ma 66 lat i kilkadziesiąt milionów złotych do oddania. Mowa o mieszkańcu woj. lubelskiego, który w 2022 r. znalazł się na czele listy dłużników i dłużniczek w Polsce.

Anonimowy mężczyzna z dużym długiem wyprzedził poprzedniego rekordzistę – 49-latka z Pomorza. Jego „rywal” ma do spłaty ponad 75,67 mln zł, a człowiek z naszego województwa ponad 81 mln. Warto dodać, że jego dług tylko w ciągu roku wzrósł o ponad 6 mln zł.

Wśród 10 najbardziej zadłużonych osób kolejne miejsca w niechlubnym rankingu zajmują mieszkańcy i mieszkanki Mazowsza (3. miejsce i od 7-10), Śląska (4 i 6) i jeszcze jedna osoba z Pomorza (5). Najniższy dług wśród gigantów i gigantek ma 72-latek z Mazowsza – niecałe 29,5 mln zł. Właśnie tę kwotę trzeba przebić, żeby w przyszłym roku wejść do zestawienia osób z największymi zobowiązaniami do spłacenia.

Jak czytamy w raporcie InfoDług, najmniej długów natomiast jest w woj, podlaskim i opolskim. W naszym województwie zaległości do zapłaty ma ponad 113 tys. osób.

Tego w Lublinie jeszcze nie było. Ten biletomat obsługuje słońce

Źródło: Najbardziej zadłużony człowiek w Polsce mieszka w woj. lubelskim. Wyprzedził poprzedniego rekordzistę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE