Nadchodzą PODWYŻKI cen wielu produktów i usług. Co jeszcze ZDROŻEJE w 2021 roku?

2021-04-19 13:27 Paweł Pązik
Nasze portfele mocno odczują kolejne podwyżki cen planowane w 2021 roku
Autor: Pixabay.com

Pandemia nie oszczędza też naszych domowych budżetów. Drożeją kolejne produkty i usługi. W najbliższych tygodniach znów będziemy musieli złapać się za portfele, bo nadchodzą następne podwyżki. Za co zapłacimy więcej? Co jeszcze zdrożeje w 2021 roku? Dowiesz się z naszego artykułu, w którym zebraliśmy doniesienia o nadchodzących podwyżkach.

Za co zapłacimy więcej w najbliższych miesiącach? Pandemia ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też na gospodarkę. Czasem jest też prostym wytłumaczeniem dla kolejnych branż, aby podnieść ceny za poszczególne produkty czy usługi. 

Na początku 2021 roku zdrożały napoje słodzone, ponieważ wprowadzono podatek cukrowy. Wzrosły ceny napojów gazowanych i inne z dodatkiem cukru czy słodzika oraz napoje energetyczne. Wielu odbiorców zauważyło też znacznie większe niż dotychczas kwoty na rachunkach za prąd. 

To jednak nie koniec podwyżek. W najbliższych miesiącach pewnie niejeden raz zrobimy wielkie oczy, oglądając paragony po zakupach czy planując większe inwestycje. Co jeszcze pójdzie w górę?  Przejdź do naszego zestawienia i rozwiej wszelkie wątpliwości. Kliknij zdjęcie poniżej artykułu:

Nadchodzą podwyżki cen wielu produktów i usług. Co jeszcze zdrożeje w 2021 roku?

Raport z anteny 19.04, godz.10
Najnowsze