Miała urodzić dziecko, wróciła do domu bez ręki. Przerażająca historia młodej mamy

2023-01-25 11:41
Miała urodzić dziecko, wróciła do domu bez ręki. Przerażająca historia młodej mamy
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ta 24-latka miała urodzić swoje trzecie dziecko. Poród zaczął się bez komplikacji i wszystko wskazywało na to, że mama i niemowlę niebawem wrócą do domu cali i zdrowi. Tak się jednak nie stało do tragedii doszło w szpitalu w Rio de Janeiro w październiku zeszłego roku. Gleice Kelly Gomes Silva, która była jego pacjentką, do domu wróciła z dzieckiem, lecz bez ręki.

Gleice Kelly Gomes Silva przechodziła poród w szpitalu bez komplikacji. Gdy lekarze założyli jej wenflon i podłączyli kroplówkę, aby podać leki, kobieta niespodziewanie zaczęła krwawić, a jej ręka spuchła i stała się fioletowa. Po konsultacji uznano iż jest to martwica i rękę należy dla dobra pacjentki amputować. Istnieje podejrzenie, że zanieczyszczona była kroplówka, którą podano młodej mamie.

Rodzina poszkodowanej informuje, że szpital do dnia dzisiejszego nie chce podać przyczyny, jak mogło dojść do tej tragedii. Szpital solidaryzuje się jednak z poszkodowaną, w oświadczeniu informuje iż: „w pełni solidaryzuje się z ofiarą i głęboko żałuje tego, co się stało”. Mąż kobiety był zmuszony zrezygnować z pracy, by opiekować się nią, noworodkiem oraz dwójką starszy dzieci. Gleice Kelly Gomes Silva pracowała jako kasjerka i obawia się, że kalectwo sprawi, iż nie będzie mogła powrócić do przerwanych na czas ciąży i porodu obowiązków.

Mocne słowa w Sejmie! Posłanka KO wzywa przewodniczącego do oddania pieniędzy na cel charytatywny

QUIZ: jak dobrze znasz przysłowia? W tych przysłowiach brakuje nazwy rośliny - wiesz jakiej?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś bardzo łatwego. Wstaw nazwę warzywa do przysłowia: Każdy sobie ...... skrobie.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze