Mecz Polska - Słowacja. O której godzinie?

i

Autor: PAP/Marcin Gadomski

MECZ POLSKA - SŁOWACJA. To pierwszy występ Polaków na Euro 2020! Czy reprezentacja jest gotowa?

2021-06-14 18:08

Mecz Polska - Słowacja. O której godzinie rozpocznie się mecz, na który czekają wszyscy Polacy? W poniedziałek, 14 czerwca, Polacy zadebiutują na Euro 2020. W pierwszym meczu zmierzą się z reprezentacją Słowacji. O której mecz Polska - Słowacja? Jakie inne mecze dzisiaj będziemy mogli oglądać na Euro? Interesują cię mecze Polaków? Tu znajdziesz wszystkie informacje o Euro 2020/2021!

Mecz Polska - Słowacja. O której godzinie?

Na tę chwilę wszyscy fani futbolu w Polsce czekali z utęsknieniem. Nareszcie to mamy! Występ Polaków na kolejnym dużym piłkarskim turnieju! W poniedziałek, 14 czerwca, na murawę stadionu w Sankt Petersburgu wyjdą wreszcie piłkarze naszej reprezentacji. Mecz Polska - Słowacja na Euro 2020 to pierwszy pojedynek naszej kadry podczas tego turnieju.

O której mecz Polska - Słowacja? O której godzinie rozpocznie się spotkanie w Sankt Petersburgu? Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 18. Transmisję z meczu zobaczymy w telewizji publicznej: w kanałach TVP1 i TVP Sport.

Euro 2020: mecze dzisiaj

Polska - Słowacja - choć to mecz, który najbardziej nas dziś interesuje - nie jest jedynym ciekawym spotkaniem, które obejrzymy w poniedziałek, 14 czerwca. O godz. 15 zobaczyć będziemy mogli mecz grupy D: Szkocja - Czechy.

Po meczu Polska - Słowacja, obejrzymy jeszcze spotkanie naszych dwóch pozostałych rywali z grupy E: o godz. 21, w Sewilli, rozpocznie się mecz Hiszpania - Szwecja.

Mecz Polska - Słowacja 14.06.2021

Kibice z wielkim niepokojem czekają na debiut Polaków na Euro 2020. Pierwsze spotkanie w tego rodzaju turnieju jest bardzo ważne i przesądzić może o tym, jak długo będziemy mogli cieszyć się grą naszej kadry na mistrzostwach Europy. Trener reprezentacji Polski nadal nie zdradza, jakim ostatecznie składem rozpocznie mecz Polska - Słowacja.

Czy Polacy wygrają? Jak będzie wyglądał pierwszy występ naszej reprezentacji na Euro? O tym przekonamy się już po południu! Wszystkie informacje o Euro 2020 znajdziecie na naszej stronie!

Zbigniew Boniek przed meczem ze Słowacją
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE