Mecz Polska - Słowacja. O której godzinie?

i

Autor: PAP/Marcin Gadomski

MECZ POLSKA - SŁOWACJA. To pierwszy występ Polaków na Euro 2020! Czy reprezentacja jest gotowa?

2021-06-14 18:08

Mecz Polska - Słowacja. O której godzinie rozpocznie się mecz, na który czekają wszyscy Polacy? W poniedziałek, 14 czerwca, Polacy zadebiutują na Euro 2020. W pierwszym meczu zmierzą się z reprezentacją Słowacji. O której mecz Polska - Słowacja? Jakie inne mecze dzisiaj będziemy mogli oglądać na Euro? Interesują cię mecze Polaków? Tu znajdziesz wszystkie informacje o Euro 2020/2021!

Mecz Polska - Słowacja. O której godzinie?

Na tę chwilę wszyscy fani futbolu w Polsce czekali z utęsknieniem. Nareszcie to mamy! Występ Polaków na kolejnym dużym piłkarskim turnieju! W poniedziałek, 14 czerwca, na murawę stadionu w Sankt Petersburgu wyjdą wreszcie piłkarze naszej reprezentacji. Mecz Polska - Słowacja na Euro 2020 to pierwszy pojedynek naszej kadry podczas tego turnieju.

O której mecz Polska - Słowacja? O której godzinie rozpocznie się spotkanie w Sankt Petersburgu? Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 18. Transmisję z meczu zobaczymy w telewizji publicznej: w kanałach TVP1 i TVP Sport.

Euro 2020: mecze dzisiaj

Polska - Słowacja - choć to mecz, który najbardziej nas dziś interesuje - nie jest jedynym ciekawym spotkaniem, które obejrzymy w poniedziałek, 14 czerwca. O godz. 15 zobaczyć będziemy mogli mecz grupy D: Szkocja - Czechy.

Po meczu Polska - Słowacja, obejrzymy jeszcze spotkanie naszych dwóch pozostałych rywali z grupy E: o godz. 21, w Sewilli, rozpocznie się mecz Hiszpania - Szwecja.

Mecz Polska - Słowacja 14.06.2021

Kibice z wielkim niepokojem czekają na debiut Polaków na Euro 2020. Pierwsze spotkanie w tego rodzaju turnieju jest bardzo ważne i przesądzić może o tym, jak długo będziemy mogli cieszyć się grą naszej kadry na mistrzostwach Europy. Trener reprezentacji Polski nadal nie zdradza, jakim ostatecznie składem rozpocznie mecz Polska - Słowacja.

Czy Polacy wygrają? Jak będzie wyglądał pierwszy występ naszej reprezentacji na Euro? O tym przekonamy się już po południu! Wszystkie informacje o Euro 2020 znajdziecie na naszej stronie!

Zbigniew Boniek przed meczem ze Słowacją