Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. Nie czuję własnego ciała

i

Autor: Facebook/Lech Wałęsa Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. "Nie czuję własnego ciała"

Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. "Nie czuję własnego ciała"

2022-01-21 15:27

Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. Były prezydent poinformował o stanie swojego zdrowia w mediach społecznościowych. Przyznał, że nie czuje się najlepiej i "nie czuje własnego ciała". W jakim jest stanie? Czy był zaszczepiony?

Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. Jak poinformował, nie czuje się najlepiej. Były prezydent Polski i lider "Solidarności" ma 78 lat. 

- Nie mogę uwierzyć !!!! 1. 3 razy zaszczepiony 2. pobrane 3 wymazy. Jestem zainfekowany. A.ból głowy B.Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam,odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. CO robić - napisał Lech Wałęsa w mediach społecznościowych.

Ile dziś zakażeń koronawirusem?

Liczba nowych zakażeń koronawirusem jest bardzo wysoka. W piątek 21 stycznia odnotowano 36 665 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia. Najwięcej z województw:

  • mazowieckiego (6227),
  • śląskiego (5923),
  • małopolskiego (4207).

Z powodu COVID-19 zmarło 67 osób, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 181 osób.Liczba zakażonych koronawirusem od początku pandemii to 4 443 217 / 103 626 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z rosnącą liczbą zakażeń rząd postanowił zmienić strategię walki z pandemią. To m.in. zwiększenie bazy łóżek covidowych czy wprowadzenie darmowych testów na Covid-19 w aptekach. Więcej przeczytasz >>TUTAJ<<.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jak uszyć maseczkę TUTORIAL

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?