Kto to jest babcia? Tak wygląda ona w oczach przedszkolaków! Za co ją kochają?

2021-01-21 14:15 Przemysław Kopiejka a.d. Maciej Kurek
Kto to jest babcia? Kto to jest dziadek? Tak wyglądają oczami dzieci!
Autor: Canva.com Kto to jest babcia? Kto to jest dziadek? Tak wyglądają oczami dzieci!

21 i 22 stycznia obchodzimy dzień babci i dziadka. Bez wątpienia są to ważne daty w polskim kalendarzu. To oni gotują nasze ulubione przysmaki, opiekują się nami gdy rodzice nie mają czasu i mają najlepsze sposoby na każda chorobę. Dlatego zarówno dzisiaj jak i jutro każdy z nich zasługuje na życzenia. Święto obchodzone jest nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Kto to jest babcia? Kto to jest dziadek? Tak wyglądają oczami dzieci!

Czekoladki, laurki, wierszyki i piosenki i najważniejsze - pamięć i miłość. Dziś w hurtowych ilościach przyjmują to babcie, bo dziś ich dzień. Przedszkolaki z Lubelszczyzny postanowiły wcielić się w rolę dziennikarzy i zapytać swoich rówieśników kto to jest babcia?

- Się nami opiekuje

- Gotuje nam obiady

- Wyprowadza nas na spacery

- Coś nam kupuje

A za co ją kochają?

Przedszkolaki głównie mówią o tym, że babcia to ta osoba, która 'jeść przynosi' i 'prezenty kupuje'. No i co najważniejsze: 'że nas kocha'. Wszystkim babciom w dniu ich święta życzymy wszystkiego najlepszego!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka
Najnowsze