Kosztowna WPADKA Biedronki. Towar rozchodził się jak świeże bułeczki

2021-02-03 9:27
Biedronka
Autor: Marek Kudelski/Super Express Biedronka

Sieć sklepów Biedronka zaliczyła kolejną wpadkę cenową. Klienci, którym udało się skorzystać z nietypowej promocji, na pewno byli zadowoleni. Każdy, kto we wtorek rano chciał skorzystać z promocji na wino miło zdziwił się przy kasie. Zamiast 10,99 zł zapłacił 1,99 zł za butelkę. Z niektórych sklepów towar zniknął w mgnieniu oka.

Nieoczekiwana promocja w Biedronce

Wczoraj w niesamowitej promocji znalazło się wino półsłodkie Fresco Frizzante Fragola, które klienci mogli kupić za 1,99 zł zamiast 10,99 zł. Jak dowiedział się portal wiadomościhandlowe.pl błąd był nie tylko na etykiecie, ale także w systemie kasowym.

Problem był ogólnopolski, a wino schodziło z półek niczym świeże bułeczki. Ok. 10:30 koordynatorzy regionalni rozesłali w tej sprawie odpowiednie dyspozycje. Zanim jednak to się stało, cześć osób zdążyła zaopatrzyć się w porządne zapasy taniego (ze względu na cenę) wina.

Oddała oszustom 30 tyś. zł, które syn odkładał na mieszkanie

Butelki pochowane na zapleczu

W niektórych sklepach pracownicy, po zorientowaniu się, że nastąpiła fatalna pomyłka, starali się nieco złagodzić jej skutki. Butelki z przecenionym alkoholem schowali na zapleczu, w oczekiwaniu na naprawienie błędu.

W części Biedronek wino jest już dostępne w „normalnej” cenie. Według portalu wiadomoscihandlowe.pl nieoczekiwana promocja może kosztować dyskont kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy złotych straty. Biorąc pod uwagę gigantyczną skalę działań sieci, taka kwota to zaledwie kropla w morzu… wina.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze