Koniec darmowych zwrotów ubrań. Uwielbiana przez Polki sieciówka wprowadziła zmiany!

i

Autor: pexels.com Koniec darmowych zwrotów ubrań. Uwielbiana przez Polki sieciówka wprowadziła zmiany!

Koniec z darmowymi zwrotami ubrań. Uwielbiana przez Polki sieciówka wprowadziła zmiany!

2022-05-17 10:46

Darmowe zwroty to ogromne udogodnienie dla robiących zakupy internetowe. Taką możliwość mieli jeszcze do niedawna klienci jednej z najpopularniejszych marek odzieżowych – Zary. Niestety ta opcja w Polsce właśnie została zlikwidowana. Szczegóły poniżej.

Zara jest jedną z największych międzynarodowych firm odzieżowych. Należy do grupy Inditex, jednej z największych grup dystrybucji na świecie. Jeszcze do niedawna klienci robiący zakupy w sklepie internetowym Zara, mogli dokonać bezpłatnego zwrotu produktów. Niestety udogodnienie to zostało zlikwidowane w części krajów europejskich, w tym w Polsce.

Zara wycofuje darmowe zwroty online. Ile zapłacimy za kuriera?

Produkty kupione w sklepie online można zwrócić w ciągu 30 dni od daty wysyłki zamówienia. Klienci mają do wyboru trzy opcje: zwrot w sklepie stacjonarnym, za pośrednictwem kuriera bądź w punktach odbioru paczek.

Zwroty w sklepach stacjonarnych czy w punktach odbioru paczek pozostają bezpłatne. Jednak za zwrot za pośrednictwem kuriera trzeba niestety już zapłacić. Koszt takiej usługi wynosi aktualnie 9,90 złotych i zostaje odliczony od zwracanej należności.

Z kolei inna popularna marka odzieżowa - Orsay - zdecydowała o zamknięciu wszystkich sklepów w Polsce. Mają one zniknąć z centrów handlowych do końca czerwca. O szczegółach przeczytasz w artykule: Orsay znika z Polski. Popularna sieć zamknie wszystkie swoje sklepy w naszym kraju

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7