Kolejna szokująca przepowiednia znanego jasnowidza. Nadchodzi jeszcze groźniejsza pandemia!

i

Autor: screen Youtube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official Kolejna szokująca przepowiednia znanego jasnowidza. Nadchodzi jeszcze groźniejsza pandemia!

Kolejna szokująca przepowiednia znanego jasnowidza. Nadchodzi jeszcze groźniejsza pandemia!

2022-05-23 9:54

Znany polski jasnowidz przedstawił widzom swoją kolejną szokującą przepowiednię. Tym razem dotyczy ona małpiej ospy, która powoli wkracza do Europy. Krzysztof Jackowski nie miał do przekazania najlepszych wiadomości. Czy czeka nas zatem groźniejsza pandemia od tej koronawirusa?

Bardzo popularny jasnowidz z Człuchowa swoje najnowsze nagranie opublikował w piątek (20 maja). Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube został zapytany o małpią ospę, która w ostatnich dniach atakuje kolejne kraje w Europie. Tylko w ciągu tygodnia pierwsze przypadki tej choroby odnotowano w Szwecji, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Austrii i Niemczech.

Małpia ospa to rzadka, odzwierzęca choroba wirusowa. Zwykle występuje w zachodniej i środkowej Afryce. Wśród symptomów wymienia się gorączkę, bóle głowy i wysypkę skórną, która zaczyna się na twarzy i rozprzestrzenia się na resztę ciała.

Ministerstwo Zdrowia na razie uspokaja pacjentów i informuje, że na obecną chwilę nie ma zagrożenia szerszym rozprzestrzenianiem się małpiej ospy, ale internauci zapytali jak ten problem widzi Jackowski. I popularny w Polsce jasnowidz nie miał dobrych wiadomości.

Jackowski odpowiedział, że od dawna w swoich wizjach przywoływał, iż pandemia koronawirusa to dopiero początek kryzysu, a po niej nadejdzie coś większego. Jako dowód wspomniał swoją przewidywania sprzed roku:

- Lekarze interesują się, patrzą na ludzką skórę. Będzie coś na skórze. Na ciele naszym. Skóra. Plaga na skórze. Drodzy państwo, pandemia dopiero nas czeka. Kojarzy mi się, że lekarze ludziom oglądają skórę. Na ręku, na łokciach. Na szyi. To wygląda tak jakby się coś kończyło, ale to jest tylko etap. A zacznie się coś innego – mówił przed rokiem.

Andrzej Duda w Kijowie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Czy wizja Jackowskiego się sprawdzi? Póki co warto przyglądać się skórze po leśnych spacerach.

Ukąszenia kleszczy to realne zagrożenie. Posłuchaj podcastu i sprawdź, jak się przed nimi chronić!

Listen to "O profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze" on Spreaker.