Znany jasnowidz w kolejnej przepowiedni na 2022 rok. Kiedy nastąpi koniec rządu?

i

Autor: screen Youtube/Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official Znany jasnowidz w kolejnej przepowiedni na 2022 rok. Kiedy nastąpi koniec rządu?

Znany jasnowidz w kolejnej przepowiedni na 2022 rok. Kiedy nastąpi koniec rządu?

2022-05-20 15:42

Znany jasnowidz przedstawił widzom swoje najnowsze wizje. Nie są one najlepsze dla obecnego obozu rządzącego, który już niedługo stanie w obliczu największego kryzysu w całej swej kadencji. O co chodzi? Czy możliwa jest zmiana władzy?

Chodzi o najnowsze nagranie jasnowidza z Człuchowa. Krzysztof Jackowski we wtorek (17 maja) na swoim kanale YouTube najwięcej opowiadał o wojnie w Ukrainie, ale wizja, która była najbardziej sensacyjna, dotyczyła naszego kraju. Jasnowidz odniósł się bowiem do swoich wcześniejszych słów.

Chodzi tutaj o problem, jaki ma dotknąć nasz kraj i nie będzie to udział w wojnie światowej. Krzysztof Jackowski wieszczy, że obecny rząd Mateusza Morawieckiego jeszcze w tym roku może stracić władzę w państwie. - Mam takie poczucie, że w tym okresie będzie się coś złego działo z rządem… Okres od teraz do końca lata, być może jesieni, końca jesieni to będzie czas, kiedy to, co zapowiadałem wcześniej (rok temu, dwa lata temu), że może dojść do tego, że rząd zrzuci z siebie władzę, to może dobijamy do tego okresu. Zwróćmy uwagę, jaki bałagan byłby, gdyby teraz raptem rząd zrzucił z siebie władzę – powiedział jasnowidz w swoim nagraniu.

Jackowski przewiduje jednak, że to nie będzie koniec kryzysu. Polskę latem i jesienią czeka gigantyczny skandal, którego nie zdołają przykryć nawet media sympatyzujące z władzą.

- Rząd zacznie być za coś oskarżany, albo osoby przy rządzie. Widzę dwóch polityków, bardziej opozycyjnych, którzy będą bardzo poważnie próbowali o coś oskarżyć albo jakąś osobę z rządu ważną, albo osoby z rządu. Będą to oskarżenia dość poważne, być może czymś poparte – wyjaśnia jasnowidz.

- Wyjdzie bardzo wielka afera, w której będzie do czynienia z Polską, z rządem lub z osobami, osobą z rządu – doprecyzował.

Całe nagranie Krzysztofa Jackowskiego, w którym przewiduje wielki kryzys w polskim rządzie, znajdziecie poniżej.

Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]