Kultowe Klapki Kubota znów dostępne w popularnej sieciówce! Ich cena jednak wzrosła!

2021-02-23 11:09 nm
galeria handlowa
Autor: Pixaby Kultowe Klapki Kubota znów dostępne w popularnej sieciówce! Ich cena jednak wzrosła!

To coś dla prawdziwych fanów oldschoolu! Klapki Kubota znów dostępne są w popularnej sieciówce sklepów. Ich cena wzrosła jednak w porównaniu z poprzednią ofertą. Ile trzeba zapłacić za Klapki Kubota? Do kiedy są dostępne? Dowiecie się w naszym materiale.

Klapki Kubota do kupienia w Biedronce. Jaka cena?

Niektórych śmieszą i są symbolem obciachu, a dla innych to kultowa rzecz. Mowa o Klapkach Kubota, bardzo popularnych w latach 90. Wtedy na nogach mieli je praktycznie wszyscy. Noszone wraz ze skarpetą stały się przykrym skojarzeniem tego okresu. Jednak od pewnego czasu Klapki Kubota wracają do łask i cieszą się coraz większą popularnością. Regularnie w swojej ofercie ma je Biedronka. Teraz znów można w tej sieciówce kupić Klapki Kubota.

Jaka jest ich cena? Klapki Kubota są droższe niż np. w czerwcu 2020 roku. Wtedy kosztowały 19,99 zł. Obecnie Klapki Kubota można kupić za 24,99 zł za parę.

Korytarz życia dla Dudy. Dlaczego polski prezydent nie stoi w korku i kolejce do kasy? Komentarz Adama Federa [WIDEO].

Klapki Kubota hitem sprzedaży. Do kiedy dostępne?

Klapki Kubota pojawiły się w ofercie w poniedziałek, 22 lutego. Do kiedy będzie można je kupić? Oferta na Klapki Kubota obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Najnowsze