Kiedy jest Black Week 2022? Najlepsze promocje w sklepach w Polsce

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Kiedy jest Black Week 2022? Najlepsze promocje w sklepach w Polsce

2022-10-24 9:51

Przy ciągle rosnących cenach produktów, każdy z nas potrzebuje możliwości tańszych zakupów. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy nowych ubrań, czy też sprzętu gospodarstwa domowego, tegoroczny Czarny Piątek będzie wyjątkowo wyczekiwanym. Kiedy jest Black Week 2022?

Spis treści

  1. Black Friday - co to?
  2. Co to jest Black Weekend?
  3. Black Friday 2022 - kiedy jest?

Black Friday - co to?

Black Friday to dzień, który traktowany jest jako początek zakupowej gorączki związanej ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Zwyczaj przywędrował do nas z USA i wygląda na to, że zadomowił się równie szybko jak Halloween. Tego dnia towary w sklepach stacjonarnych, jak i online możemy zakupić w dużo niższych cenach. Promocje sięgają nawet 70%!

Co to jest Black Weekend?

Sklepy online nierzadko decydują się na Black Weekend, a nawet Black Week. Oznacza to, że z przecen skorzystać można nie tylko w jeden dzień w roku, lecz przez cały weekend. Udział w zabawie biorą zarówno znane marki odzieżowe, jak również sprzedający RTV i AGD. Kiedy w roku 2022 przypada Black Friday?

Black Friday 2022 - kiedy jest?

Black Friday przypada w 2022 w piątek 25 listopada. Czarny Piątek zawsze jest obchodzony w tym samym czasie, czyli dzień po Święcie Dziękczynienia. Jeśli natomiast chodzi o Black Week to potrwa on od 25 listopada do niedzieli 27.11.2022 włącznie. Zakupy dokonane w tym okresie w internecie mogą jednak przyjść do nas ze sporym opóźnieniem. Wszystko dlatego, że chętnych do skorzystania z przecen będzie wielu!

Rozpoznasz te liczby na obrazkach? Przy mniej niż 10/15 musisz odwiedzić okulistę!

Pytanie 1 z 15
To nie powinno być trudne. Jaką liczbę widzisz na obrazku?
Quiz: jaką liczbę widzisz na obrazku?
Jak działa egzoszkielet? Używają go w lubelskim szpitalu!