Pierzaste trampki wykonane na zamówienie z membranami.

i

Autor: Danny Deraney/Twitter Pierzaste trampki wykonane na zamówienie z membranami.

Kaczka przebiegła maraton. Zrobiła to jeszcze w wyjątkowych butach!

2021-11-12 8:30

Kilku nowojorczyków trzyma w domu kaczkę i prowadzi jej profil w mediach społecznościowych. Ptak spokojnie podróżuje z nimi po mieście: jeździ metrem, odwiedza kawiarnie i bierze udział w wystawach sztuki, ale dużą popularność kaczka zyskała... po ostatnim maratonie.

Każdego roku, w pierwszą niedzielę listopada, w Nowym Jorku odbywa się maraton z 50 000 biegaczy i ponad dwoma milionami widzów. W tym roku z powodu pandemii liczba osób była ograniczona, ale wciąż mówiliśmy o dziesiątkach tysięcy osób. Towarzyszyła im kaczka o imieniu Wrinkle, która przebiegła część 42-kilometrowego dystansu.

Kaczka ma około roku. Należy do rasy pekińskiej, hodowanej w Chinach do celów spożywczych. Jej właściciele postanowili nie używać kaczki „zgodnie z jej przeznaczeniem” i uczynili ją członkiem rodziny, nazywając Wrinkle „dużym dzieckiem”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

LEL, SWAG i YOLO- czyli jak dobrze znasz młodzieżowy slang!?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od łatwych pytań. Co oznacza słowo FEJM?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE