Kacper Kozłowski. Kim jest pomocnik reprezentacji Polski? Wiek, wzrost, dziewczyna, instagram

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Kacper Kozłowski. Kim jest pomocnik reprezentacji Polski? Wiek, wzrost, dziewczyna, instagram

Kacper Kozłowski. Kim jest pomocnik reprezentacji Polski? Wiek, wzrost, dziewczyna, instagram [ZDJĘCIA]

2021-06-19 22:35

Kacper Kozłowski ma szansę zostać kolejnym wielkim polskim piłkarzem. A wszystko dzięki tegorocznym Mistrzostwom Europy w piłce nożnej 2020, podczas których wystąpi w roli pomocnika. Kim jest zawodnik reprezentacji Polski? Szczegóły poniżej.

Euro 2021. Kacper Kozłowski - kim jest pomocnik reprezentacji Polski?

Kacper Kozłowski to polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w Pogoni Szczecin. 15 marca 2021 roku został powołany przez selekcjonera Paulo Sousę do reprezentacji Polski na mecze z reprezentacjami Węgier, Andory i Anglii. 28 marca 2021 zadebiutował w pierwszej reprezentacji w wygranym 3:0 meczu z Andorą. Zmienił w 73. minucie Piotra Zielińskiego. Stał się tym samym, w wieku 17 lat i 164 dni, drugim najmłodszym debiutantem w historii zespołu po Włodzimierzu Lubańskim. Podczas tegorocznych mistrzostw Europy (Euro 2020), które odbywają się w terminie od 11 czerwca do 11 lipca, występuje w roli pomocnika.

Kacper Kozłowski – wiek, wzrost

Kacper Kozłowski urodził się w 2003 roku w Koszalinie. Ma 17 lat. Kolejne, osiemnaste, urodziny będzie obchodził już niebawem – 16 października. Polski piłkarz jest synem Mariusza Kozłowskiego – byłego zawodnika Gwardii Koszalin oraz Izabeli Kozłowskiej – byłej zawodniczki judo. Ma 177 cm wzrostu.

Raport z Opalenicy. Pierwsze słońce na kadrze i impreza z Golcami

Kacper Kozłowski - dziewczyna

Kacper Kozłowski nie ma jeszcze żony, ale piękną kandydatkę na żonę owszem. To zjawiskowa Weronika, z którą w związku jest już od ponad roku. - Kochanie, dzisiaj mija nam roczek. Mam nadzieję, że jeszcze niejedną wspaniałą chwilę spędzimy razem. Kocham Cię najmocniej słonko - pisał w styczniu 2021 roku Kozłowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE