"Jestem hardcorem!", "Będę grał w grę!". Powstała MAPA hitów polskiego YouTube'a

2021-08-09 13:50

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, gdzie toczy się akcja największych filmowych przebojów polskiego YouTube'a, to TA MAPA rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Jeden z internautów postanowił utworzyć mapę z zaznaczonymi lokacjami, które możemy doskonale kojarzyć z największych hitów polskiego internetu.

Polski YouTube rozwija się od wielu lat i przez ten czas mieliśmy tu okazję zobaczyć naprawdę imponującą ilość prawdziwych hitów. Większość z tych filmików doskonale znamy i kojarzymy, a w niektórych przypadkach niektóre legendarne już kwestie wryły się bardzo mocno w języku potocznym i są używane do dziś.

Nawet nie musimy znać konkretnego filmu, by kojarzyć sam tekst:

"Jestem hardcorem! Mam certyfikaty cztery!" 

"Dlaczego tutaj nie widzę żadnej flagi!?"

"Ała, k@$# rzeczywiście!"

Powyższe cytaty to tylko wierzchołek góry lodowej. Słysząc i czytając te krótkie zdania, w ułamku sekundy stają nam przed oczami doskonale znane sceny z filmów, które podbiły YouTube wiele lat temu.

Jeden z internautów, kryjący się na YouTube pod nickiem RonaldinhoTHC, dokonał wręcz ogromnego wysiłku, by stworzyć dokładną mapę lokalizacji, w których powstawały legendy polskiego Internetu.

Powyższa mapa, choć niewątpliwie humorystyczna, jest prawdziwym świadectwem historii. Rzecz jasna trudno ocenić jej dokładność, bo w wielu przypadkach uzyskanie pewnej informacji na temat lokalizacji było bardzo trudne. Mimo to jest to imponujące osiągnięcie i ta mapa to prawdziwe wrota do przeszłości nostalgii.

Sonda
Czy powinno się wprowadzać obostrzenia tylko dla niezaszczepionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE