Jest decyzja ws. Stocha w PŚ w Zakopanem. Serce mi pęka

i

Autor: Facebook/Kamil Stoch Jest decyzja ws. Stocha w PŚ w Zakopanem. "Serce mi pęka"

Jest decyzja ws. Stocha w PŚ w Zakopanem. "Serce mi pęka"

2022-01-12 16:32

Kryzys formy, a teraz niespodziewany zwrot akcji. Jest decyzja ws. udziału Polaka w Pucharze Świata w Zakopanem. Skoczek wyraził swoje rozczarowanie w mediach społecznościowych. - Serce mi pęka - napisał.

Puchar Świata w Zakopanem rozpocznie się od piątkowych treningów i klasyfikacji. Na sobotę zaplanowano drużynówkę, a w niedziele odbędą się zmagania indywidualne. Kamil Stoch znalazł się w składzie reprezentacji Polski, ale doszło do niespodziewanego zwrotu akcji. Skoczek przekazał złą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czytaj także: Kamil Stoch nie wystartuje w Turnieju Czterech Skoczni

- Pęka mi serce. Ostatni poniedziałkowy skok dał mi tyle wiary, energii i radości, że już nie mogłem doczekać się dzisiejszego treningu. Rozgrzewka, sekunda nieuwagi, nawet nie wiem jak to nazwać i ból... Kostka spuchła i zmieniła kolor. Kilkugodzinne zabiegi, konsultacje, diagnozy. Zerwana torebka stawowa, nie dane mi będzie wystartować w Zakopanem. Mimo wszystko chce ten weekend dzielić z Wami. O wszystkim będę Was informował - czytamy.

Kryzys formy

W ostatnim czasie Kamil Stoch nie był w najlepszej formie.W kwalifikacjach w Innsbrucku zajął 59. miejsce. To spowodowało, że został wycofany z 70. Turnieju Czterech Skoczni. Po szybkim odpoczynku wrócił do treningów z zamiarem wystartowania w Pucharze Świata w Zakopanem.

Puchar Świata w Zakopanem: Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Oprócz biało-czerwonych w stolicy polskich Tatr ma wystartować 18 ekip, w sumie w piątkowych kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego powinno pojawić się 76 skoczków.

Czytaj także: Powstanie POLSKA KRYPTOWALUTA?! Zastrzegli logo PLCOIN

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, na trybuny Wielkiej Krokwi nie wejdzie pełna liczba widzów (ponad 20 tysięcy), lecz tylko około 6,5 tysiąca i to z tzw. certyfikatem covidowym.

Skoki będzie można śledzić na antenie: TVP 1, TVP Sport, TVPSPORT.PL, a także w aplikacji oraz Smart TV.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Kultowe cytaty i sceny z "Dnia Świra". Ten film zna każdy Polak

Pytanie 1 z 15
"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham. Jak tkwią te ch**e w tych j***nych autach" - mówi Miauczyński, po czym rozsypuje na podłogę...
TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39